ثبت درگاه پرداخت واسط

درگاه های پرداخت واسط نوینو پی راهی آسان، ویژه فروشگاه ها و صاحبان کسب و کار های اینترنتی که میخواهند بدون رفتن به بانک ها یک درگاه اینترنتی برای سایت خود داشته باشند. درگاه واسط بانکی این امکان را به پذیرنده ها می دهد تا با استفاده از مستندات فنی و پلاگین های آماده نوینو پی در کمترین زمان ممکن به صفحات پرداخت آنلاین بانکی بدون نیاز به اخذ اینماد متصل شوند و فروش اینترنتی خود را در بستر اینترنت آغاز کنند.

بیشتر بدانید

امکانات درگاه پرداخت واسط نوینو پی

با ثبت و استفاده از درگاه پرداخت واسط نوینو به عنوان سیستم پرداخت و فروش اینترنتی شما را از امکانات ویژه ای مانند قابلیت تسهیم مبالغ درآمدی, سیستم تحلیل مشتریان، تسویه حساب منظم یا زمان بندی شده و مستندات و ماژول های از پیش آماده شده بهره مند میسازد. توجه داشته باشید داشتن درگاه پرداخت واسط هر بانک ملزم به داشتن حساب از همان بانک نیست و میتوانید درآمد خود را در هر حساب نزد دیگر بانک ها دریافت نمایید


ویژگی های درگاه واسط

تسویه حساب در نوینو پی

تسویه حساب درآمد حاصل از فروشگاه و کسب و کار اینترنتی به صورت منظم و روزانه به حساب معرفی شده شما واریز میشود. در نوینو پی همچنین میتوانید از قابلیت تسویه با ذینفعان نیز بهره مند باشید.

مدت زمان ثبت درگاه واسط

پس از ثبت و بارگزاری اطلاعات و داشتن شرایط لازم در کمتر از 2 ساعت کاری نتیجه اولیه درخواست درگاه واسط شما اطلاع رسانی میشود و میتوانید از خدمات ارزنده آن بهره مند شوید.

کارمزد درگاه واسط

کارمزد و تعرفه درگاه های واسط که در نوینو پی ثبت میشوند پایین ترین مبلغ کارمزد در بین دیگر ارائه دهندگان درگاه های پرداخت بانکی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با نوینو پی در تماس باشید.

نحوه ثبت درگاه پرداخت واسط در نوینو

برای ثبت درگاه پرداخت واسط برای کسب و کار یا سایت خود میتوانید ابتدا با مراجعه به صفحه ثبت نام در نوینو اطلاعات فردی خود را در ابتدا وارد نمایید و حساب کاربری خود را بسازید سپس بعد از ورود به پنل کاربری در نوینو اقدام به بارگزاری مادرک شناسایی خود نمایید. حال پس از تایید اطلاعاتی هویتی شما توسط کارشناسان ما می توانید در حساب کاربری خود و در بخش درگاه های پرداخت با کلیک بر روی ایجاد درگاه برای وب سایت اقدام به ثبت درگاه واسط نمایید. درگاه شما پس از بررسی اطلاعات دامنه و مشخصات هویتی کسب و کار برای شما فعال شده و میتوانید به آسانی با استفاده از پلاگین ها و مستندات فنی درگاه واسط را به سایت خود متصل نمایید.

arrow

نوینو پی بهترین درگاه پرداخت واسط

نوینو پی به عنوان بهترین درگاه پرداخت واسط آماده همکاری با کسب و کار های آنلاین و وبسایت ها جهت اتصال به درگاه های پرداخت بانکی میباشد. شما در نوینو پی میتوانید علاوه بر داشتن یک درگاه امکانات مهم تر و فراتر از یک درگاه پرداخت مانند تحلیل مشتریان و قابلیت تسهیم وجوه را داشته باشید. درگاه واسط میتواند سریعترین راه برای اتصال سایت شما به درگاه های آنلاین و شروع کسب درآمد باشد. در نوینو نگران کارمزد های بالا در تراکنش ها نباشید کافیست با ما در ارتباط باشید.


این سازمان ها و شرکت ها در همکاری با نوینو پی به شما کمک می کنند تا بتوانید از خدمات ما در صنعت پرداخت الکترونیک به صورت امن بهره مند شوید.

کارت اعتباری ایران کیش
شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک
بانک مرکزی
شرکت تسکو
شرکت به پرداخت ملت
بانک سامان
شرکت پرداخت نوین آرین