ساخت درگاه پرداخت مستقیم

ساخت درگاه پرداخت مستقیم یا درگاه اینترنتی برای سایت در کمتر از 6 ساعت از خدمات ارائه شده در نوینو پی هست. همانطور که میدانید با افزایش کسب و کار های آنلاین و نیاز به پرداخت الکترونیکی از طریق صفحات پرداخت بانکی صاحبان کسب و کار های مجازی را ملزم به ساخت درگاه پرداخت اینترنتی چه به صورت درگاه واسط و یا مستقیم برای سایت می نماید. شما میتوانید به صورت رایگان و تنها در چند ساعت درگاه اختصاصی خود را در نوینو ثبت نمایید.

ثبت درگاه

درگاه پرداخت مستقیم نوینو پی

نوینو پی ارائه دهنده درگاه پرداخت مستقیم و واسط امکاناتی فراتر از یک درگاه بانکی را برای پذیرندگان و صاحبان کسب و کار های آنلاین فراهم می آورد. سرویس های نوآورانه که در هیچ پلتفرم دیگری قابل مشاهده نیست. در این سرویس هر درگاه پرداخت اینترنتی به پرداخت ملت به نام پذیرنده و بصورت کاملا اختصاصی توسط شاپرک صدور ترمینال خواهد شد.


مزیت درگاه های مستقیم شاپرک

مستندات جامع درگاه

نوینو پی در جهت آسان سازی اتصالی امن به درگاه پرداخت مستقیم تمامی مستندات و حتی پلاگین سیستم های مدیریت محتوا را از قبل برای پذیرندگان فراهم آورده است.

گزارش گیری پرداخت

ارائه گزارش آمار تمامی پرداخت ها با سرویس تحلیل مشتریان و نمایش پراکندگی تراکنش ها بر اساس شهر و حتی نوع اپراتور پرداخت کننده در پنل کاربری نوینو پی.

تسویه حساب منظم شاپرک

قابلیت های تسویه حساب روزانه شاپرکی با امکان ایجاد صورتحساب دستی و یا تسویه حساب زمان بندی شده به تاریخی دیگر از مزایای درگاه بانکی مستقیم هست.

تفاوت درگاه پرداخت مستقیم و درگاه واسط

ساخت درگاه های پرداخت از نوع واسط به این صورت است که کاربر پس از درخواست و ثبت درگاه پایانه و درگاهی به نام او ثبت نمیشود و در اصل به درگاه شرکت ارائه دهنده که به صورت اشتراکی میباشد متصل می شود. اما در درگاه های پرداخت اینترنتی که با عنوان مستقیم برای سایت ها ارائه میشوند، توسط شرکت پرداخت یاریک درگاه پرداخت با نام و برند خود پذیرنده در شاپرک ثبت میشود و کاربران مستقیما به درگاه اختصاصی صاحب کسب و کار متصل می شوند.

arrow

بهترین درگاه پرداخت مستقیم بانکی

ساخت درگاه پرداخت مستقیم و واسط بانکی برای کسب و کار های آنلاین توسط نوینو پی امکان پذیر است، نوینو پی به عنوان پرداخت یار رسمی بانک مرکزی با بررسی پارامتر های متفاوت و سنجش نسبت بازدهی PSP ها، عملیات پرداخت را از پایدارترین و بهترین درگاه بانکی سوئیچ مینماید و بدین صورت نرخ تراکنش های موفق پذیرندگان افزایش یافته و رضایت کاربران نیز حاصل میگردد.


این سازمان ها و شرکت ها در همکاری با نوینو پی به شما کمک می کنند تا بتوانید از خدمات ما در صنعت پرداخت الکترونیک به صورت امن بهره مند شوید.