ساخت درگاه بانکی

ساخت درگاه بانکی یا درگاه اینترنتی به پرداخت ملت و سپ برای سایت شما در کمتر از 6 ساعت از خدمات ارائه شده در نوینو پی است. همانطور که میدانید با افزایش کسب و کار های آنلاین و نیاز به پرداخت الکترونیکی از طریق صفحات پرداخت بانکی صاحبان کسب و کار های مجازی را ملزم به ساخت درگاه پرداخت اینترنتی برای سایت می نماید. شما میتوانید به صورت رایگان و تنها در چند ساعت درگاه اختصاصی خود را در پرداخت یاری نوینو ثبت نمایید.

ساخت درگاه پرداخت
درگاه بانکی مستقیم نوینو پی

درگاه اینترنتی مستقیم نوینو پی

نوینو پی ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی به صورت مستقیم امکاناتی فراتر از یک درگاه بانکی را برای پذیرندگان و صاحبان کسب و کار های آنلاین فراهم می آورد. سرویس های نوآورانه که در هیچ پلتفرم دیگری قابل مشاهده نیست. در این سرویس درگاه بانکی مستقیم به پرداخت ملت و سپ به نام پذیرنده و بصورت کاملا اختصاصی توسط شاپرک صدور ترمینال خواهد شد.

مستندات جامع درگاه

تیم ما در جهت آسان سازی اتصالی امن به درگاه مستقیم تمامی مستندات و پلاگین و افزونه ها سیستم حتی های مدیریت محتوا را از قبل برای پذیرندگان فراهم آورده است.

تسهیم با ذینفعان

پس از تجمیع مبالغ تراکنش های درگاه مستقیم صاحب کسب وکار میتوانند تسویه ها را به حساب بانکی ذینفعان و شرکای تجاری خود بصورت مستقیم تسویه نمائید.

تسویه منظم شاپرکی

قابلیت های تسویه حساب روزانه شاپرکی بدون تاخیر و منظم با امکان تجمیع مبالغ تراکنش و یا تسویه حساب زمان بندی شده به تاریخی دیگر یا روزانه منظم از مزایای درگاه بانکی مستقیم هست.

تحلیل رفتاری تراکنش

در این سرویس ویژه پذیرندگان درگاه بانکی مستقیم امکان بررسی اطلاعات رفتاری مشتریان را دارند. از جمله موقعیت جغرافیای مشتری، رنج مبالغ تراکنش ها، نسبت مشتریان خرید اولی و وفادار، نوع دستگاه، نوع اپراتور و اطلاعات بی نظیر دیگری را جهت توسعه هر چه بهتر بازار هدف خود در اختیار خواهند داشت. همچنین این مزیت میتواند شما را نسبت به رقبا متمایز سازد.

سوئیچ هوشمند درگاه های پرداخت

در این سرویس بر اساس تحلیل هوشمند اطلاعات رفتاری، نوینو پی به عنوان پرداخت یار رسمی بانک مرکزی با بررسی پارامتر های متفاوت و سنجش نسبت بازدهی شبکه پرداخت هر بانک، عملیات پرداخت را از پایدارترین و بهترین درگاه بانکی مسیر دهی و سوئیچ میکند و بدین صورت نرخ تراکنش های موفق پذیرندگان افزایش یافته و رضایت کاربران نیز حاصل میگردد.

arrow

این سازمان ها و شرکت ها در همکاری با نوینو پی به شما کمک می کنند تا بتوانید از خدمات ما در صنعت پرداخت الکترونیک به صورت امن بهره مند شوید.

کارت اعتباری ایران کیش
شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک
بانک مرکزی
شرکت تسکو
شرکت به پرداخت ملت
بانک سامان
شرکت پرداخت نوین آرین