درگاه پرداخت واسط چیست؟

درگاه های پرداخت واسط اینترنتی ، به کسانی که قصد راه اندازی هر نوع کسب و کاری را در فضای اینترنت دارند کمک بسیار زیادی می کنند. با استفاده از سایت نوینو پرداخت که درگاه پرداخت اینترنتی واسط ارائه می کند، دیگر لازم نیست برای راه اندازی درگاه پرداخت آنلاین برای کسب و کارتان به بانک مراجعه کنید. دیگر نیازی نیست مجوز خاصی را داشته باشید! به راحتی در کمتر از چند ساعت می توانید برای کسب و کار اینترنتی خود درگاه پرداخت اینترنتی راه اندازی کنید.

حتی اگر سایت هم نداشته باشید و به عنوان مثال محصولی را در شبکه های اجتماعی و یا پیام رسان های مختلف می خواهید بفروشید می توانید از درگاه های پرداخت واسط استفاده کنید. به راحتی و فقط با چند کلیک ساده این کار برای شما امکان پذیر است. در این مقاله شما با مباحث زیر آشنا می شوید :

 

 • چرا باید درگاه پرداخت واسط اینترنتی داشته باشیم ؟
 • نوینو پرداخت به عنوان ارائه کننده درگاه پرداخت واسط اینترنتی چه ویژگی هایی دارد ؟
 • نحوه ثبت درگاه پرداخت واسط اینترنتی در نوینو پرداخت چگونه است ؟
 • ثبت درگاه پرداخت واسط اینترنتی در نوینو پرداخت چه الزامات و شرایطی دارد ؟

چرا باید درگاه پرداخت واسط داشته باشیم ؟

گرفتن درگاه پرداخت مستقیما از بانک مشکلات خودش را دارد. مثلا حتما باید سایتی داشته باشید دارای محتوای با کیفیت و دارای نماد اعتماد که معلوم شود سایت شما معتبر است. داشتن نماد اعتماد الکترونیکی ( از الزامات درگاه پرداخت واسط ) درست است که سخت نیست اما روند بسیار زمان بری دارد و مدتی طول می کشد تا بعد از بررسی های لازم به سایت مورد نظر اعطا شود.

 

خب از طرفی خیلی ها سایت ندارند. تکلیف کسانی که سایت ندارند چیست؟ وقتی سایتی نباشد ای نمادی هم در کار نیست. پس کلا قضیه منتفی است. بله کسانی که سایتی ندارند به هیچ وجه نمی توانند مستقیما از بانک درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کنند. همان طور که می دانید بسیاری از اشخاص کسب و کار های میلیونی در شبکه های اجتماعی دارند بدون آن که سایت یا فروشگاه اینترنتی داشته باشند. این اشخاص برای سهولت مشتریان خود در پرداخت وجه می توانند در کمتر از ۱ ساعت درگاه پرداخت واسط این مشکل را بر طرف کنند .

بهترین درگاه پرداخت واسط

با استفاده از درگاه پرداخت واسط اینترنتی نوینو پرداخت به راحتی در کمتر از یک ساعت می توانید بهترین درگاه پرداخت واسط اینترنتی شخصی خود را راه اندازی کنید. اگر هم سایت نداشته باشید به راحتی می توانید صفحه شخصی برای پرداخت های خود داشته باشید . از همه مهم تر زمانی که نوینو پرداخت، درگاه پرداخت ثبت می کنید در واقع فقط درگاه پرداخت ثبت نمی کنید، بلکه امکانات زیادی را دریافت می کنید. این امکانات و ویژگی ها که نسبت به درگاه پرداختی که مستقیما از بانک گرفته می شود خیلی فراتر است. در ادامه برخی از امکاناتی که نوینو پرداخت به عنوان ارائه کننده درگاه پرداخت واسط اینترنتی به شما ارائه می کند را با هم بررسی خواهیم کرد.

 

 1. فعال سازی در کمتر از چند ساعت
 2. عدم نیاز به مجوز کسب و کار
 3. تسویه حساب روزانه
 4. ارائه انواع صفحه پرداخت
 5. نصب آسان درگاه پرداخت اینترنتی
 6. پشتیبانی

ثبت درگاه واسط در نوینو چگونه است؟

برای ثبت درگاه پرداخت واسط اینترنتی در نوینو پرداخت کافی است ابتدا یک حساب کاربری فعال داشته باشید. از منوی سمت راست، گزینه درگاه های پرداخت ایجاد درگاه را انتخاب کنید. فرم درخواست ایجاد درگاه پرداخت را که مثل تصویر زیر است را پر و ارسال نمائید. منتظر تائید درخواست درگاه پرداخت واسط شما توسط کارشناسان نوینو پرداخت بمانید. در کمتر از یک ساعت درگاه پرداخت شما آماده استفاده است.

شرایط درگاه پرداخت اینترنتی برای سایت؟

به طور کلی شما زمانی که می خواهید از امکانات و خدمات مجموعه ای استفاده کنید باید از قوانین و الزامات آن مجموعه پیروی کنید و آن ها را بپذیرید. حال ما نیز در نوینو پی به عنوان ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی برای سایت، یک سری شرایط و ضوابط را برای رفاه حال شما در نظر گرفته ایم. این مقررات و الزامات و شرایط به شما کمک می کند تا بتوانید از امکانات نوینو پرداخت به صورت احسن بهره مند شوید. ما برخی از سر تیتر الزامات و شرایط را برای شما در زیر آورده ایم ولی می توانید از طریق لینک زیر به صفحه قوانین و مقررات نوینو پرداخت مراجعه کنید. 

 

 1. محل فعالیت
 2. کنترل صحت تراکنش
 3. موارد غیرمجاز
 4. دور زدن روال انجام تراکنش
 5. استفاده از چند حساب
 6. توجه به قوانین وب سایت های پذیرنده
 7. رفع اختلاف
 8. تصمیم گیری در خصوص وجه تراکنش
 9. حساب بانکی مرتبط با هویت وارد شده 
 10. سرعت واریز وجه
 11. سیاست امنیت اطلاعات

طبق روندی که در طح کشور وحود دارد ، بازگشت وجه حداکثر طی 72 ساعت صورت می گیرد و مبلغ به حساب مد نظر عودت داده می شود .

پاسخ مثبت است . نوینو پرداخت همواره در تلاش است تا بتواند با استفاده از تکنولوژی های مختلف به شما خدمات شایسته تری ارائه کند ، در این راستا مستندت فنی کاملی را در بخش مستندات ارائه کرده است .

شما به دو صورت کلی می توانید به بانک ها درخواست بازگشت وجه بعد از تراکنش نا موفق دهید : 1) تماس با پشتیبانی بانک 2) گزارش تراکنش ناموفق از طریق سامانه های موجود در سایت بانک ها

ثبت درگاه پرداخت بانکی

ارائه و ثبت درگاه پرداخت مستقیم بانکی در کمتر از 6 ساعت با کمترین کارمزد بین رقبا و کامل ترین مستندات و افزونه ها پیاده سازی فنی .

مشارکت در سود درگاه پرداخت

با معرفی درگاه نوینو پرداخت به سایر پذیرندگان و دوستان  خود در سود حاصل از کارمزد تراکنش های آنها تا سقف 25 درصد سهیم باشید.

کمترین کارمزد شبکه پرداخت

در راستای جلب رضایت پذیرندگان و مشتری مداری نوینو پرداخت کارمزد درگاه پرداخت خود را به نیم درصد تا سقف 1000 تومان کاهش داد.