سرویس تسهیم وجوه نوینو پی

قابلیت تسهیم در درگاه های پرداخت ارائه شده در نوینو پی این امکان را به پذیرندگان میدهد تا میزان فروش از درگاه های خود را به صورت ادواری یا در بازه ی زمانی خاص در جهت تسویه بین حساب های بانکی خود و یا حساب های دیگر شرکای تجاری تسهیم نمایند. این سرویس نوآورانه می تواند بخش مهمی از نگرانی کسب و کار ها را در بخش پرداخت و مالی مرتفع سازد.

درخواست درگاه پرداخت
تسهیم وجوه درگاه پرداخت

قابلیت تسهیم در درگاه های پرداخت

یکی از بهترین مزیت های استفاده از قابلیت تسهیم وجوه درگاه های ارائه شده در نوینو پی این است که کسب و کارها با مدل دو وجهی یا واسط فروش، بخشی از درآمد و یا سهم هر ذینفع را بصورت مستقیم از حساب تجمیعی پرداخت یاری به شماره حساب بانکی شریک تجاری یا ذینفع خود واریز نمایند. همین الان میتوانید برای استفاده از قابلیت تسهیم در نوینو پی ثبت نام نمایید.


مزیت تسویه درآمد با ذینفعان در نوینو پی

تسویه در سرویس تسهیم

تسویه حساب در استفاده از سرویس تسهیم همانند تسویه عادی در سیکل شاپرکی به حساب های معرفی شده ذینفعان به صورت منظم واریز می شود و یا در مدل کیف پول در هر ساعت از شبانه روز تسویه بصورت اتوماتیک پردازش و پرداخت خواهد شد.

سقف تعداد ذینفع در قابلیت تسهیم

پذیرندگان درگاه های نوینو پی برای تسهیم وجوه شاپرکی بین ذینفعان خود میتوانند تا سقف 10 نفر در هر روز با شماره حساب مجزا درخواست تسویه ثبت نمایند، همچنین امکان فعالسازی کیف پول و حذف محدودیت تعداد و زمان تسویه وجود دارد.

کارمزد تسهیم وجوه درگاه

استفاده از قابلیت تسهیم رایگان می باشد و کارمزدی برای پذیرندگان و یا ذینفع نخواهد داشت.

تنها کارمزد منصفانه بر روی هر تراکنش درگاه اعمال شده که پیش تر توسط سیستم کسر گردیده است.

نحوه استفاده از قابلیت تسهیم مبالغ در نوینو

برای استفاده از سرویس نوآورانه تسهیم پرتال نوینو پی ابتدا باید یک حساب کاربری داشته باشید و در قدم بعدی برای سایت و کسب و کار خود حتما اقدام به ثبت درگاه پرداخت اینترنتی نمایید. در مرحله بعدی باید لیست شماره های حساب یا شبای بانکی هر ذینفع را در بخش تنظیمات حساب بانکی اضافه نمایید. حال در بخش مالی پرتال و از طریق کلیک بر روی گزینه تسویه حساب مالی میتوانید از منوی تسهیم مبلغ و درآمد هر ذینفع را مشخص نموده و درخواست تسویه را ثبت نمایید.


سرویس تسهیم چه کاربری دارد؟

یکی از چالش‌های کسب و کار‌های آنلاین با مدل درآمدی چند وجهی (مثلا مارکت پلیس ها) همواره این بوده است که تمام مبالغ درگاه پرداخت به حساب بانکی آن‌ها واریز نشود و تنها بخشی از مبالغ که بصورت حق العمل کاری بوده واریز گردد. در این شرایط سرویس تسویه با ذینفعان نوینو به این کسب و کار‌ها کمک میکنند، بتوانند مبالغ تراکنش های پرداخت خود را قبل از تسویه سیستمی و روزانه با حساب‌های دلخواه شرکا تجاری یا ذینفعان خود بصورت مستقیم تسویه نمایند.


arrow

این سازمان ها و شرکت ها در همکاری با نوینو پی به شما کمک می کنند تا بتوانید از خدمات ما در صنعت پرداخت الکترونیک به صورت امن بهره مند شوید.

کارت اعتباری ایران کیش
شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک
بانک مرکزی
شرکت تسکو
شرکت به پرداخت ملت
بانک سامان
شرکت پرداخت نوین آرین