تسویه زمان بندی شده

نوینو پی به عنوان یکی از پیشروهای درگاه‌های پرداخت آنلاین در ایران، همواره بهبود و ارتقاء خدمات خود را در اولویت قرار داده است. یکی از ویژگی‌های استثنایی نوینو پی، تسویه حساب زمان‌بندی شده با انعطاف‌پذیری است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا زمان انجام تسویه حساب‌ها را به صورت خودکار تعیین کنند.

درخواست درگاه پرداخت
تسویه زمان بندی شده

به تاریخ چک صادر کنید!

یکی از اصول برجسته نوینو پی، احترام به انتخابات کاربران است. تسویه زمان بندی شده به شما این امکان را می‌دهد تا به مانند صدور چک درخواست تسویه خود را برای تاریخ موثر آینده با مبلغی بیش از موجودی فعلی ثبت نمایید و دریافت وجوه را با توجه به نیازها و برنامه‌های مالی خود تنظیم کنید.


مزیت های سرویس تسویه زمان بندی شده

پیش‌بینی و مدیریت مالی بهتر

با تسویه حساب زمان‌بندی شده، فروشندگان و کسب‌وکارها می‌توانند بهبود پیدا کنند و برنامه‌ریزی مالی خود را بهتر انجام دهند. با داشتن تاریخ مشخص برای تسویه حساب‌ها، می‌توانند هزینه‌ها و درآمدها را به دقت پیش‌بینی کنند و مطمئن شوند که به موقع به وجه خود دسترسی دارند.

کاهش هزینه‌ها و زمان

تسویه حساب زمان‌بندی شده باعث کاهش هزینه‌ها و زمان مرتبط با مدیریت تراکنش‌های مالی می‌شود. عدم نیاز به تراکنش‌های مکرر و دستی به اندازه‌گیری درستی هزینه‌ها کمک می‌کند و زمان کمتری را اشغال می‌کند.

تسویه بر اساس مانده

شما میتوانید در تسویه زمان بندی شده انتخاب نمایید که در صورت عدم کفایت موجودی در تاریخ موثر انتخاب شده درخواست شما لغو و یا پس از تامین موجودی در روزهای آتی انجام شود.

مقایسه با دیگر روش های تسویه حساب

تسویه حساب زمان‌بندی شده، خودکار و آنی هر کدام ویژگی‌ها و مزایای خود را دارند. تسویه حساب زمان‌بندی شده با انعطاف‌پذیری زمانی، به کاربران امکان می‌دهد زمان انجام تسویه را بر اساس نیازها و برنامه‌های مالی خود تعیین کنند. درحالی که تسویه حساب خودکار، به صورت خودکار و زمان‌بندی‌شده توسط سیستم انجام می‌شود. همچنین تسویه آنی هم پس از تجمیع مبلغ در کیف پول و بنا بر درخواست کاربر به حساب پذیرنده واریز میگردد.


تسویه حساب زمان بندی شده چیست؟

تسویه درآمد بر اساس برنامه ریزی شخصی یکی از نیازهای اساسی پذیرندگان میباشد. با این روش، پذیرندگان می‌توانند تاریخ و زمانی که می‌خواهند مبالغ فروش‌ها و تراکنش‌ها را تسویه کنند، به طور مداوم با تاریخ موثر تعیین کنند. این امکان به پذیرندگان اجازه می‌دهد تا جریان مالی خود را بهتر مدیریت کنند و برنامه‌ریزی‌های مالی خود را بر اساس نیازها و الگوهای تجاری خود انجام دهند.


arrow

این سازمان ها و شرکت ها در همکاری با نوینو پی به شما کمک می کنند تا بتوانید از خدمات ما در صنعت پرداخت الکترونیک به صورت امن بهره مند شوید.

کارت اعتباری ایران کیش
شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک
بانک مرکزی
شرکت تسکو
شرکت به پرداخت ملت
بانک سامان
شرکت پرداخت نوین آرین