در نوینو پی با بررسی و نحوه دریافت درگاه پرداخت بانک ملت از طریق به پرداخت برای سایت ها با شما خواهیم بود. همچنین برای اطلاع داشتن از شرایط، ویژگی ها، و امکاناتی که پس از ثبت نام و دریافت درگاه مستقیم دریافت خواهید کرد ما رو همراهی کنید. به پرداخت ملت شرکت ارائه دهنده خدمات درگاه های پرداخت اینترنتی و دستگاه کارتخوان ملت را بر عهده دارد. و تمامی خدمات به پذیرندگان بانک ملت از طریق این شرکت صورت میپذیرد.

طبق آمار های پرداختی از سایت رسمی بانک ملت، در حال حاضر این بانک بیش از ۱۵ هزار پایانه درگاه اینترنتی را با امنیتی مطمئن سرویس دهی میکند. داشتن درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت نیازمند شرایط و مراحلی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. همچنین دریافت درگاه پرداخت بانک ملت دارای مزایا و معایبی خاص میباشد که حتما باید به آن ها توجه داشته باشید.

درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت چیست؟

شرکت به پرداخت ملت به عنوان یکی از PSP های برتر بانک مرکزی و شاپرک، ارائه دهنده خدمات درگاه پرداخت اینترنتی و دستگاه های پوز به پذیرندگان و صاحبان کسب و کار است. پرداخت الکترونیکی و یا همان استفاده از درگاه پرداخت فرآیندی است که عملیات پرداخت به صورت آنلاین و توسط کلیه کارت های شتابی صورت میگیرد. که صاحبان هر کسب و کاری که نیازمند به پرداخت از طریق پایانه های بانکی آنلاین باشد باید نسبت به اخذ این درگاه اقدام نمایند.

شعار و هدف بانک ملت در این زمینه پاسخگویی و رفع نیاز های عموم مشتریان در عرصه خدمات فین تک و پرداخت الکترونیک میباشد. که از این رو شرکت به پرداخت ملت یکی از معتبر ترین و محبوب ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت داخلی و خارجی مباشد. استفاده از متد ها و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در حوزه پرداخت الکترونیکی از دیگر اهداف بانک ملت میباشد.

شرایط ثبت نام به پرداخت ملت

ثبت نام و دریافت درگاه پرداخت بانک ملت خود نیازمند شرایطی است که هر کسب و کار ملزم به فراهم کردن آن است. برای ثبت نام و اخد پایانه اینترنتی بانک ملت در ابتدا باید نسبت به اخد نماد اعتماد الکترونیکی اقدام نمایید. در نوینو پی در مقاله ای تحت عنوان آموزش دریافت نماد اعتماد الکترونیکی برای درگاه پرداخت به صورت گام به گام پرداخته ایم که میتوانید مراحل را طی نمایید. از دیگر شرایط دریافت کد رهگیری مالیاتی کسب و کار است که درخواست دهنده درگاه باید این کد را با ثبت نام در سازمان امور مالیاتی تهیه نماید. مراحل ثبت نام و دریافت این کد پیچیدگی خاصی ندارد و به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه میتوانید کد رهگیری را دریافت نمایید.

طبق ملزومات و قوانین بانک ملت برای دریافت درگاه بانکی نیاز است تا درخواست دهنده مدارک خود را نیز ارسال و یا بارگزاری نماید. توجه داشته باشید حتما قبل از ثبت درخواست و تکمیل مراحل حتما از صفحه قوانین ساخت درگاه بازدید نمایید. حتما قوانین مربوط به اخذ درگاه را حتما مطالعه و درصورت داشتن مغایرت از ثبت نام بپرهزیزید چون درگاه بر اساس رعایت قوانین تایید میشود.

همچنین نیاز است درخواست دهنده درگاه پرداخت بانک ملت یک حساب بانکی فعال نزد یکی از شعب بانک ملت داشته و یا نسبت به افتتاح حساب اقدام نماید.

اتصال به درگاه پرداخت بانک ملت

پس از این که تمامی شرایط و قوانین ساخت درگاه پرداخت در بانک ملت را فراهم نمودید حال باید درخواست خود را ثبت و منتظر تایید درگاه شوید. در صورت تایید مدارک و صادر شدن درگاه شما پیامک تاییدیه از طرف به پرداخت ملت دریافت خواهید کرد. ضمن تاییدیه درگاه شما یک مرچنت ای دی و یا شماره ترمینال برای شما صادر خواهد شد. شما برای اتصال سایت و یا اسکریپت خود دو نکته را مد نظر داشته باشید. یک اینکه اگر از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده مینمایید به راحتی میتوانید افزونه بانک ملت را نصب و فعالسازی نمایید.

و اگر سایت شما از سرویس مدیریت محتوای خاصی بهره نمیبرد با مستنداتی که پس از تایید درگاه برای شما ارسال میشود میتوانید سایت خود را به درگاه بانک ملت متصل نمایید.

درگاه پرداخت مستقیم ملت

درگاه پرداخت مستقیم بانک ملت به این شکل است که شما مستقیما و بدون واسطه به درگاه متصل میشوید. درگاه پرداخت مستقیم با نام و برند شما به صورت اختصاصی صادر میشود. تسویه حساب ها هم در این نوع از درگاه ها به صورت دلخواه، روزانه و آنی و زمانبندی شده انجام میشود.

توجه داشته باشید درگاه مستقیم بانک ملت بدون واسطه شمارو به صفحه پرداخت متصل میکند

امکانات و مزایای درگاه به پرداخت ملت

خالی از لطف نیست تا به بررسی برخی از بهترین امکانات و مزایایی که به پرداخت در اختیار کاربران قرار میدهد بپردازیم. در پایین برخی از این امکانات و مزیت های استفاده از شرکت به پرداخت ملت را میبینید :

امکان واریز درآمد و مبالغ تراکنش های کسب و کار به صورت ریز یا تجمیعی

پذیرنده در هر لحظه میتواند از تمامی تراکنش ها استعلام بگیرد

همچنین امکان مشاهده و دریافت انواع گزارش های مالی برای هر پذیرنده وجود دارد

امکان واریز درصدی به چند تا از حساب های معرفی شده پذیرندگان

دارا بودن وبسرویس حتی برای دریافت ریز تراکنش ها به صورت api

پشتیبانی قوی فنی در صورت داشتن هرگونه مشکل پیاده سازی

مدت زمان ساخت درگاه پرداخت ملت

پس از این که کاربر شرایط ساخت و دریافت درگاه بانک ملت رو فراهم آورد و درخواست درگاه خود را ثبت نمود. به صورت معمول از ۱ الی ۶ ساعت روز کاری طول میکشد تا اطلاعات توسط شاپرک تایید و درگاه برای کاربر صادر شود. توجه نمایید که شرایط و زمان صدور درگاه از طرف شاپرک و به پرداخت ملت برای همه افراد و سازمانها یکسان میباشد. زمان ثبت درگاه هم توسط دیگر psp ها به همین اندازه زمانبر خواهد بود.

ساخت درگاه پرداخت بانک ملت توسط نوینو پی

درگاه پرداخت به پرداخت
درگاه پرداخت به پرداخت

نوینو پی به عنوان پرداخت یار رسمی به پرداخت ملت و بانک مرکزی میتواند در کمترین زمان شما را به درگاه به پرداخت ملت متصل نماید. برای ثبت درگاه پرداخت ملت با استفاده از خدمات نوینو پی دیگر نیازی به مراجعه حضوری بانک نیست. حتی برای ساخت درگاه نیاز به داشتن حساب بانکی ملت ملزم نیست و میتوانید به جای استفاده از یک حساب از چندین حساب بانکی استفاده نمایید. حتی میتوانید مبالغ و درآمد های خود را در حساب دیگر بانک ها و یا حساب های شرکای تجاری و ذینفعان خود دریافت نمایید.

همچنین لازم است بدانید نوینو پی و دیگر پرداخت یار ها با خدمات نوآورانه خود امکانات و مزیت های بهتری نسبت به خود psp ها به پذیرندگان ارائه میدهند. دریافت درگاه پرداخت بانک ملت از طریق نوینو پی کمتر از ۶ ساعت زمان خواهد برد. از دیگر امکانات پرداخت یاری نوینو پی میتوان به امکان ثبت درگاه پرداخت شخصی یا لینک پرداخت اشاره نمود که امکان پرداخت در شبکه های اجتماعی را برای شما میسر مکند.

بله درگاه پرداخت نوینو پی شمارا به به پرداخت ملت متصل مینماید.

بله ثبت درگاه پرداخت از طریق تمامی ارائه دهندگان نیازمند داشتن نماد اعتماد است.