لینک حمایت مالی یا دونیت چیست ؟

پیرو مقاله آموزش ساخت حمایت مالی در نوینو پی با شما خواهیم بود تا به صورت رایگان و بدون نیاز به هرگونه هزینه اشتراک یک دونیت ایجاد کنید پس مارا دنبال کنید. حمایت مالی از زمان های دور به معنای اهدای یک هزینه برا اساس خیریه یا کمک به شخصی به صورت بازگشت ناپذیر است. و لینک حمایت مالی یا دونیت donate لینکی است که کاربران را به صفحه پرداخت و حمایت مالی از شخص، سازمان و یا گروهی هدایت میکند. جذب و یا همان حمیایت مالی یک از موثر ترین روش های تامین منابع مالی توسط افراد و یا سازمان های بزرگ و کوچک است. امروزه تقریبا در تمامی سایت ها و شبکه های اجتماعی و یا موسسه های خیریه لینک های دونیت و یا حمایت از ما قابل مشاهده است. معمولا گروهی از افراد از قابلیت دونیت استفاده میکنند که خدماتی را به صورت رایگان ارائه میدهند. به حر حال حمایت مالی عضو جدایی ناپذیر تقریبا تمامی کسب و کار ها و سایت هایی است که روزانه میبینیم. آموزش ساخت حمایت مالی

معرفی سرویس حمایت مالی

حال که با لینک حمایت مالی و دونیت آشنایی پیدا نمودید به بررسی اینکه این لینک های حمایت مالی چگونه ساخته میشوند میپردازیم. سرویس های حمایت مالی معمولا از طریق سرویس دهنده های پرداخت و یا ارائه دهندگان درگاه های پرداخت بانکی ارائه میشوند. معمولا دونیت ها از طریق ارسال یک لینک به افراد مختلف معرفی میشوند. با قرار دادن لینک در سایت های مختلف کاربران را ترغیب به حمایت از کسب و کار یا خدمات خود مینمایند. لازم است بدانید که شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی مراحل ساخت و داشتن یک دونیت را برای استفاده کاربران راحت تر کرده اند. زیرا برای داشتن یک سرویس کمک مالی با استفاده از افزونه ها دیگر نیاز به کد نویسی خاصی نیست. در پایین به آموزش ساخت حمایت مالی و ثبت نام درگاه پرداخت آن میپردازیم.

آموزش ساخت حمایت مالی یا دونیت وردپرس

قبل از اینکه به آموزش ساخت لینک حمایت مالی یا دونیت در وردپرس بپردازیم باید بگم که با ایجاد خدمات نوآورانه نوینو پی به راحتی میتوانید بخش حمایت مالی کسب و کار یا سایت خود را در سریعترین زمان ممکن ایجاد نمایید. در ابتدا شما باید یک حساب کاربری در نوینو پی ایجاد کنید، برای این کار ابتدا در صفحه ثبت نام مشخصات خود را وارد نمایید. درگام بعدی باید مدارک هویتی خود را چه به صورت حقیقی و یا حقوقی از طریق تکمیل حساب کاربری بارگذاری نمایید. پس از این مرحله باید منتظر باشید تا مدارک و هویت شما توسط کارشناسان نوینو پی تایید شود. پس از این که حساب کاربری شما توسط نوینو پی تایید شد د رمرحله بعدی شما باید یک درگاه پرداخت درخواست دهید. برای ایجاد درگاه پرداخت بانکی در نوینو پی نیاز است که یک سایت دارای نماد اعتماد  الکترونیکی داشته یاشید. پس از این که شرایط ساخت درگاه پرداخت را فراهم نمودید از بخش درگاه های پرداخت، درگاه خود را ثبت نمایید تا جهت بررسی به شاپرک ارسال شود. کمتر از چند ساعت در روز کاری معمولا درگاه های ثبت شده توسط شاپرک تایید میشوند. پس از دریافت تاییدیه شاپرک تقریبا سرویس دونیت شما آماده راه اندازی بروی سایت است. حال کافیه تا در بخش افزونه ها، پلاگین مربوط به حمایت مالی را دریافت و برروی سیستم مدیریت محتوای خود نصب نمایید. با استفاده از این پلاگین به راحتی میتوانید لینک های کمک مالی را در بخش های مختلف وردپرس ایجاد کنید.

ایجاد درگاه پرداخت لینک حمایت مالی Donate

همانطور که توضیح داده شد برای سرویس حمایت مالی نیاز به ایجاد درگاه پرداخت اینترنتی میباشد. البته برخی از سرویس دهندگان مالی بدون نیاز به ثبت درگاه، سیستم کمک مالی به کاربران ارائه دهند. البته انجام فرآیند آن به صورت اصولی و ثبت یک درگاه بهتر از استفاده سایت های واسط میباشد. زیرا با داشتن درگاه کاربر مدیریت بیشتری به پرداخت های خود دارد. یکی دیگر از دلایل استفاده درگاه این است که سرویس دهنده هایی همچون نوینو پی امکانات ویژه ای را برای مدیریت هزینه ها و دریافتی ها به کاربران میدهند. پس پیشنهاد میشه حتما شرایط ثبت درگاه را فراهم نمایید تا بتوانید به شکل اصولی یک سیستم مدیریت حمایت های مالی داشته باشید.

سایت های ارائه دهنده دونیت رایگان

ساخت دونیت رایگان
ساخت دونیت رایگان
این روز ها سایت های ارائه دهنده دونیت Donate به صورت رایگان. در سطح اینترنت به فراوانی یافت میشوند. که از این میان همه آن ها به صورت مستقیم و اختصاصی برای شما سرویس حمایت مالی فراهم نمیکنند. تنها برخی از سایت ها که پرداخت یار رسمی بانک مرکزی و یا PSP هستند میتوانند سرویس اختصاصی را به پذیرندگان ارائه دهند. پس پیشنهاد ما این است حتما یکی از پرداخت یار ها مانند نوینو پی را برای خدمات حمایت مالی را برای کسب و کار خود برگزینید. نکته ای دیگر که باید بدانید این است که در ازای عملیات پرداخت و سرویس های حمایت مالی توسط شرکت های پرداخت به ازای هرتراکنش کارمزد آن از مبلغ کسر خواهد شد. که این کارمزد در اغلب پرداخت یار ها مانند نوینو بسیار منصفانه است و هزینه آن ۱ درصد تا سقف ۲۰۰۰ تومان است. در پایان لازم است بدانید تیم پشتیبانی نوینو پی هر لحظه همراه شماست تا در سریعترین زمان ممکن یک سیستم کمک مالی به صورت اصولی راه اندازی نمایید.

آموزش ساخت حمایت مالی استریم

استریمر ها یا لایو استریم ها فعالیت هایی رو در بر میگیرد که کاربر به صورت زنده برای مخاطبان و کاربران خود محتوایی تولید و آن را ارائه میدهد. که این محتوا به صورت مستقیم عایدی به همراه نخواهد داشت و تنها چشم امید استریمر به حمایت های مالی و دونیت کاربران است. پرداخت مبلغ در سیستم حمایت مالی دلخواه میباشد و لزومی برای پرداخت مبلغ خاص در این روش که به صورت حمایتی میباشد نیست. اگر یک فعالیت استریم دارید میتوانید برخلاف سایت های مختلف که از کاربران حق اشتراک دریافت مینمایند در نوینو به صورت رایگان و اصولی دونیت ایجاد کنید. نوینو پی با خدمات نو آورانه خود میکوشد تا راهکار های پرداخت خود را با جدیدترین شیوه ها و متد ها در اختیار کاربران خود قرار دهد.

خیر برای ثبت دونیت اختصاصی نیاز به هیچگونه هزینه ای نیست.

بله برای داشتن سرویس حمایت مالی باید درگاه پرداخت ایجاد شود.