اگر شما دارای یک کسب و کار اینترنتی هستید و یا در حال پی ریزی یک شغل اینترنتی می باشید حتما تا کنون به این که چگونه باید از مشتری مبلغ مد نظر را دریافت کنید . بهترین و امن ترین روش استفاده از روش پرداخت اینترنتی است که از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی امکان پذیر است . نوینو پی به عنوان ابزار ارائه دهنده خدمات ساخت درگاه پرداخت امن ترین و سریعترین بستر را برای کاربران خود فراهم می آورد.

آموزش ثبت نام در نوینو پی

حال که تصمیم گرفته اید یک درگاه پرداخت بانکی اینترنتی را ثبت کنید ما به شما نوینو پرداخت را معرفی و پیشنهاد می کنیم . اما چگونه باید در نوینو پرداخت یک درگاه پرداخت ثبت کرد ؟ برای پاسخ به این سوال به صورت مهم قدم به قدم و تصویری ، در کنار شما عزیزان هستیم .

در وهله اول باید یک حساب کاربری در نوینو پرداخت ایجاد کنید . اگر که شما حساب کاربری فعال دارید کافی است وارد حساب کاربری خود شوید .  طبق تصویر زیر در صفحه ورود به حساب کاربری اطلاعات خواسته شده که شماره تماس و رمز عبور می باشد را وارد کنید .

صفحه ورود به حساب کاربری درگاه پرداخت نوینو

اگر که حساب کاربری ندارید می توانید از طریق لینک بالا اقدام به ساخت حساب کاربری نوینو پرداخت کنید . برای ساخت حساب کاربری طبق تصویر زیر به وارد کردن نام ، نام خانوادگی ، کد ملی ، شماره همراه ، رمز عبور و پذیرش قوانین و مقررات درگاه پرداخت نوینو نیاز است .

ساخت حساب کاربری درگاه پرداخت نوینو

احراز هویت ثبت نام در نوینو پرداخت

 

امیدواریم تا به اینجای کار خسته نشده باشید . گام دوم پس از ساخت حساب کاربری باید اقدام به احراز هویت و اتصال حساب بانکی (جهت تسویه حساب) کنید. مرحله اول این قسمت می بایست شماره تماس و ایمیل خود را از طریق کدی که آن ها ارسال شده تایید کنید.

مرحله های دوم و سوم اطلاعات هویتی و حساب بانکی خود را تکمیل می کنید . هم اکنون شما یک حساب کاربری فعال در سطح تجاری دارید . 

اهراز هویت برای ثبت درگاه پرداخت اینترنتی نوینو

دریافت کد رهگیری مالیاتی

دریافت کد رهگیری مالیاتی از تاریخ یکم بهمن ماه سال ۱۳۹۹ برای همه متقاضیان گرامی دریافت درگاه پرداخت و دستگاه کارت خوان اجباری شده است . بنا بر این شما متقاضی گرامی نیز می بایست برای دریافت کد رهگیری مالیاتی اقدام کنید. ما برای شما در مقاله ای به شما متقاضیان درگاه پرداخت نوینو به صورت تصویری روش دریافت کد رهگیری مالیاتی جهت ثبت درگاه را آموزش داده ایم .

آموزش ساخت درگاه پرداخت نوینو

امیدواریم مطالب بالا در خصوص ساخت حساب کاربری برای ثبت درگاه پرداخت نوینو برای شما متقاضیان درگاه مفید بوده باشد. حال به سراغ روش ثبت درگاه پرداخت می رویم .

در این قسمت از مقاله آموزش ثبت نام و مراحل ثبت درگاه پرداخت نوینو در نوینو پرداخت ، به ثبت درگاه برای سایت ها می پردازیم . برای این کار وارد حساب کاربری خود شوید و از منوی سمت راست گزینه درگاه های پرداخت و زیر منوی ایجاد درگاه جدید را انتخاب کنید .

افرمی که برای شما به نمایش در می آید پر کنید و اطلاعات خواسته شده را وارد نمائید. اطلاعات خواسته شده در فرم را در لیست زیر می توانید مشاهده کنید :

  1. نوع درگاه 
  2. آدرس وب سایت
  3. کد امور مالیاتی
  4. حساب بانکی متصل
  5. نام فارسی درگاه
  6. اسم لاتین درگاه
  7. دسته بندی کسب و کار
  8. شماره تماس پشتیبانی
  9. آدرس ایمیل پشتیبانی
  10. لوگو

سپس بر روی دکمه ثبت درخواست پرداخت کلیک کنید و منتظر تایید درگاه باشید . برای مشاهده وضعیت درگاه و مرچنت کد می توانید از منوی سمت راست حساب کاربری خود گزینه لیست درگاه های پرداخت را انتخاب کنید.

فرم درخواست ثبت درگاه پرداخت نوینو
لیست درگاه های پرداخت
درگاه های ثبت شده

مزیت درگاه پرداخت مستقیم نوینو

استفاده از درگاه پرداخت مستقیم نوینو پی مزیت های بسیار خوبی دارد. نوینو پی در راستای هدف رضایت کاربران خود دائما درحال تولید خدمات نوآورانه برای کاربران خود است. یکی از این خدمات درگاه پرداخت مستقیم است که کاربران میتوانند تمامی درآمد ها و تراکنش های خود را با کمترین کارمزد هدایت کنند.

با دریافت درگاه پرداخت مستقیم میتوانید از قابلیت های تسویه حساب روزانه به صورت های دستی،خودکار و زمانبندی شده بهره مند باشید. درگاه پرداخت مستقیم امکان ثبت درگاه با نام و برند شما را در صفحه پرداخت میسر میکند.

پس تنها با ثبت نام و چند گام ساده میتوانید در کمترین زمان ممکن در نوینو پی ثبت نام نمایید. تا بتوانید هرچه سریعتر کسب وکار خود را به صفحات پرداخت مستقیم متصل نمایید.

با توجه به الزامی بودن ثبت نام در سایت امور مالیاتی در اواخر سال 1399 جهت ثبت درگاه اینترنتی و دریافت کارتخوان فروشگاهی تمامی پذیرندگان میبایست نسبت به دریافت کد رهگیری اقدام نمایند.

به طور کلی می توان گفت که ساخت حساب کاربری زمانی کمتر از 5 دقیقه زمان بر است و برای تایید درگاه زمانی قریب به  ساعت لازم است.

هر کدام از درگاه های پرداخت با توجه ویژگی ها و نیاز های شما ، می تواند برای شما گزینه بهتری باشد .

ثبت درگاه پرداخت بانکی

ارائه و ثبت درگاه پرداخت مستقیم بانکی در کمتر از 6 ساعت با کمترین کارمزد بین رقبا و کامل ترین مستندات و افزونه ها پیاده سازی فنی .

مشارکت در سود درگاه پرداخت

با معرفی درگاه نوینو پرداخت به سایر پذیرندگان و دوستان  خود در سود حاصل از کارمزد تراکنش های آنها تا سقف 25 درصد سهیم باشید.

کمترین کارمزد شبکه پرداخت

در راستای جلب رضایت پذیرندگان و مشتری مداری نوینو پرداخت کارمزد درگاه پرداخت خود را به نیم درصد تا سقف 1000 تومان کاهش داد.