اصلا درگاه پرداخت اینترنتی چیست ؟

بهترین درگاه پرداخت در این مقاله در نوینو پی، بهترین درگاه پرداخت و اینکه باید چه ویژگی هایی داشته باشد میپردازیم پس مارا دنبال کنید. خب شایدبپرسید اصلا درگاه پرداخت اینترنتی چیست و به درد چه کار هایی میخورد. در اصل درگاه پرداخت اینترنتی ابزاریست برای هدایت کاربران و یا به صورت صحیح تر مشتریان به صفحات پرداخت شاپرکی برای انجام فرآیند پرداخت به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی و از طرف دیگر ابزاریست برای دریافت پول و هزیه خدمات از کاربران و واریز آن به حساب بانکی کاربران. از این رو بانک مرکزی از طریق حدودا ۱۲ psp خود و پرداخت یار های رسمی خود اقدام به ارائه و مدیریت درگاه پرداخت اینترنتی برای سایت ها نموده است. پس سرویس دهنده ها و شرکت های زیادی امروزه به عنوان ارائه دهنده درگاه پرداخت فعالیت مینمایند. پس با ما باشید تا بهترین درگاه های پرداخت رو بشناسیم.

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی

خب برای این که بهترین درگاه پرداخت اینترنتی را بیابیم و از آن برای ساخت درگاه پرداخت خود استفاده نماییم باید به نکاتی همچون سرعت صدور درگاه ، دسترسی آسان به پنل ها و سامانه ها، سرعت بالای پردازش پرداخت ها، امکانات و ویژگی های خاص، پلاگین ها و افزونه های پلتفرم های مختلف، پشتیبانی قوی و هر امکان دیگری که باعث رضایت کاربران باشد. در پایین همه این نکات میپردازیم تا شما بهترین درگاه آنلاین بانکی رو انتخاب نمایید.

امنیت درگاه پرداخت شاپرک

خب به عنوان اولین مقوله ای که باید در انتخاب بهترین درگاه پرداخت اینترنتی به آن توجه کنیم بحث امنیت درگاه پرداخت شاپرکی میباشد که به موارد آن و رعایت آن ها از طریق پرداخت یار ها میپردازیم. باید بدانیم که تمامی تراکنش ها و پرداخت ها از همه پی اس پی ها و پرداخت یار ها مانند نوینو پی باید از کانال شاپرک تحت نظر بانک مرکزی عبور کند و این اتصال از این کانال بین شاپرک و شرکت ارائه دهنده برقرار میباشد. پس با خیال راحت میتوانید به پایانه های آنلاین بانکی متصل شوید. همچنین لازم است بدانید طبق قوانین بانک مرکزی برای پرداخت یار ها و PSP ها آن ها موظف هستند تا اطلاعات محرمانه شما از مدارک شناسایی تا حساب های بانکی را به خوبی محافظت نمایند. پس امنیت درگاه به عنوان یک نکته برای انتخاب یک سرویس دهنده خدمات درگاه بسیار مهم است که باید به آن حتما توجه داشته باشید.

سرعت بالای ارائه خدمات

سرعت درگاه پرداخت شاپرک خب علاوه بر امنیت برای این که بهترین درگاه پرداخت اینترنتی را انتخاب نماییم باید به سرعت ارائه خدمات توسط شرکت ارائه دهنده توجه نماییم. سرعت ارائه خدمات میتواند شامل صدور و انتقال درخواست کاربر به شاپرک جهت تایید درگاه باشد به این صورت که در کمترین زمان درخواست پذیرنده را مبنی بر ثبت درگاه به شاپرک ارسال نماید. همچنین سرعت پاسخگویی کارشناسان به پذیرنده ها باید بسیار بالا باشد تا در صورت وجود مشکل سریعا به سوال های کاربر پاسخ لازم داده شود. همچنین باید سرعت سامانه باید به نحوی باشد تا در صورت نیاز کاربر بتواند در سریعترین زمان ممکن تراکنش های خود را مدیریت نماید.

انواع خدمات ساخت درگاه پرداخت

یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه داشت انواع خدمات درگاه پرداخت میباشد که حتما قبل از انتخاب سرویس دهنده باید مدنظر داشت. خدماتی که یک سرویس دهنده میتواند بدهد شامل قابلیت های مثل سرویس تسهیم پرداخت که کاربر میتواند درآمد را بین ذینفعان تقسیم نماید، سرویس تحلیل مشتریان تا کاربر بتواند مشتریان خود را تجزیه تحلیل نماید و قابلیتی همچون تسویه حساب زمانبندی شده تا پذیرندگان بتوانند در یک زمان خاص واریزی های خود را دریافت نمایند. اما انواع درگاه پرداخت که شرکت میتواند ارائه دهد نیز مهم است. شرکت های ارائه دهنده میتوانند درگاه پرداخت مستقیم برای کاربران صادر نمایند تا سایت ها به صورت مستقیم به شبکه پرداخت شاپرکی هدایت شود و در سریعترین زمان عملیات پرداخت انجام شود و همچنین ارائه درگاه پرداخت واسط بانکی تا کاربر بتواند با انجام مراحل کمتری کسب و کار آنلاین خود را به سیستم پرداخت مجهز نماید. درگاه پرداخت شخصی و یا لینک پرداخت هم یکی دیگر از خدماتی است که کاربر میتواند از سرویس دهنده خدمات دریافت نماید تا با استفاده از لینک شخصی خود تمامی واریزی های خود را دریافت نماید.
پشتیبانی و پاسخگویی سریع
به عنوان آخرین مقوله ای که باید به آن توجه نماییم پشتیبانی و پاسخگویی سریع کارشناسان سایت های ارائه دهنده درگاه بانکی می باشد. سرعت پاسخگویی یا پشتیبانی فنی باید به گونه ای باشد که کاربر در صورت هرگونه سوال و یا مشکلات فنی به منظور جلوگیری از ازدست رفتن تراکنش ها و یا از دست دادن مشتری ها سریعا بتواند به کارشناس مربوطه متصل شود تا سریعا به سوالات پاسخ داده شود و مشکلات درگاه پذیرنده به خوبی مرتفع گردد. حال جالب است بدانید نوینو پی با شعار بهترین ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی برای کسب و کار های آنلاین و سایت ها میتواند در سریعترین زمان بهترین امکانات را برای شما جهت انتخاب درگاهی امن فراهم آورد پس همین الان در نوینو پی ثبت نام نمایید و اقدام به ساخت بهترین درگاه برای سایت و فروشگاه خود نمایید. شما میتوانید پایین ترین کارمزد را در مقایسه با دیگر پرداخت یار ها دریافت نمایید و یا حتی میتوانید برای پایین بردن این نرخ با نوینو به مذاگره بپردازید تا در صورت بالا بودن تراکنش میزان کارمزد حتی از مقدار پیش فرض هم کمتر شود. پس با خیال راحت میتوانید تمامی نکات مثبتی که در بالا به آن اشاره شد را با ما تجربه نمایید.