اپلیکیشن پرداخت همراه آوا

اپلیکیشن آوا پرداخت با ایده ای نو و طراحی استاندارد و کاربر پسند آماده ارائه خدمات مالی و پرداخت جهت بر طرف نمودن نیاز های کاربران فعالیت میکند. با استفاده از آوا سریعتر از هر زمان دیگری پرداخت های روزانه خود را مانند پرداخت قبض ها ، خرید شارژ و دیگر امور مالی را انجام دهید تا بتوانید سریعا به امور دیگر روزمره ی خود رسیدگی کنید. یکی از امکانات ویژه آوا برای کاربران توسعه کیف پول الکترونیکی می باشد تا به راحتی با شارژ کردن کیف پول خود دیگر بدون نیاز به کارت خدمات پرداخت خود را تنها با یک کلیک و از طریق کیف پول انجام دهید.

بیشتر بدانید

آوا پرداخت | تحقق جامعه ی غیر نقدی

آوا اپلیکیشن خدمات پرداخت همراه با هدف برطرف کردن نیاز های روز مره شما شروع به فعالیت نموده است. در سوپر اپلیکیشن آوا که یکی از محصولات تجارت الکترونیک آوای نوین سیمرغ است میتوانید در سریعترن زمان نسبت به پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته اینترنتی، تهیه بلیط، پرداخت بیمه ، خلافی خودرو، رزرو هتل و خدمات ارزنده دیگری اقدام نمایید. پس با نصب اپلیکیشن ویژه آوا علاوه بر بهره مند شدن از این امکانات با معرفی این برنامه امتیاز جمع آوری کنید و از آوا هدیه دریافت نمایید.

این سازمان ها و شرکت ها در همکاری با نوینو پی به شما کمک می کنند تا بتوانید از خدمات ما در صنعت پرداخت الکترونیک به صورت امن بهره مند شوید.

کارت اعتباری ایران کیش
شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک
بانک مرکزی
شرکت تسکو
شرکت به پرداخت ملت
بانک سامان
شرکت پرداخت نوین آرین