درگاه پرداخت بانکی برای اینستاگرام

در نوینو پرداخت با بررسی درگاه پرداخت بانکی اینستاگرام و نحوه داشتن یک درگاه اینترنتی برای شبکه های اجتماعی با شما خواهیم بود. امروزه یکی از روش های فروش و برندینگ استفاده از شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها به ویژه اینستاگرام است . فروش در اینستاگرام بسیار کم هزینه است و باعث می شود که شما بدون پرداخت اجاره بهای یک باب مغازه فروشگاه خود را تاسیس کنید . برای این که یک فروشگاه اینستاگرامی داشته باشید بهتر است که اقدام به ثبت درگاه پرداخت اینستاگرام و ثبت درگاه شخصی کنید . در این مقاله شما با مباحث زیر آشنا می شوید :

 

 1. ثبت درگاه پرداخت اینستاگرام در ایران امکان پذیر است ؟
 2. مزایای ثبت درگاه پرداخت برای اینستاگرام
 3. روش ثبت درگاه پرداخت اینستاگرام در نوینو پرداخت
 4. روش های افزودن درگاه پرداخت به اینستاگرام
  1. ۱) قرار دادن لینک پرداخت در بیوگرافی (Biography)
  2. ۲) قرار دادن لینک پرداخت در استوری (Story)
  3. ۳) ارسال لینک پرداخت اینستاگرامی در دایرکت (Direct)
 5. افزودن و ثبت درگاه پرداخت اینستاگرام چگونه باعث افزایش اعتماد مشتریان و افزایش فروش شما می شود ؟

ثبت درگاه پرداخت اینستاگرام در ایران امکان پذیر است ؟

بله ثبت درگاه پرداخت اینستاگرام برای کاربران ایرانی امکام پذیر است . شرکت های ارائه کننده درگاه های پرداخت معدودی هستند که این امکان را فراهم کرده اند که شما بتوانید ، مشتریان خود را به صفحه پرداخت اینترنتی متصل کنید . فروشنده های ایرانی زیادی بر بستر اینستاگرام فعالیت دارند . این فروشندگان همواره با معضلی به نام واریز از سوی مشتری مواجه بوده اند . اما ما در نوینو پرداخت این امکان را به وجود آورده ایم که شما بتوانید به ثبت درگاه پرداخت اینستاگرام بپردازید و بسیاری از مسائل مربوط به حوزه حسابداری نیز به راحتی انجام دهید . 

مزایای ثبت درگاه پرداخت برای اینستاگرام

برای مدیران صفحات (پیج های) اینستاگرامی و صاحبان مشاغلی که در اینستاگرام فعالیت ویژه ای دارند ، ثبت درگاه پرداخت اینستاگرام مزایای زیادی دارد . ما در نوینو پرداخت برای آن که بیشترین سود ، نصیب صاحبان درگاه ها یا همان فروشندگان اینستاگرامی می شود . به این صورت که تعرفه درگاه پرداخت اینستاگرام در نوینو پرداخت بین نیم (۰.۵) درصد الی ۱۰۰۰ تومان است . در ادامه مزایای ویژه درگاه پرداخت اینستاگرامی را با هم مرور خواهیم کرد .

 

 • کاهش فاصله زمانی خرید کردن مشتری و افزایش فروش
 • استفاده از بستر امن پرداخت برای دریافت هزینه محصول
 • مدیریت بهتر پرداختی ها و مشتریان
 • درگاه پرداخت بدون داشتن سایت
 • انجام پرداخت وجه بدون نیاز به هیچ برنامه و اپلیکیشن اضافه ای
 • مشتری با یک لینک ساده می تواند عمل پرداخت را انجام دهند
 • سرعت بالا و پرداخت از هر مکان با استفاده از اینترنت
 • ثبت تاریخ پرداخت و نام واریز کننده و دلیل پرداخت
 • گرفتن تلفن همراه مشتریان و تکمیل بانک اطلاعات از مشتریان جهت اطلاع‌رسانی‌های بعدی
 • جلوگیری از کلاه‌برداری‌ها و ارسال فیش‌های پرداخت تقلبی
 • امکان رجوع به پرداخت با توجه به نام مشتری
 • افزایش اعتماد مشتری با انجام خرید امن

روش ثبت درگاه پرداخت اینستاگرام در نوینو پرداخت

برای اینکه شما به سادگی بتوانید یک لینک پرداخت به مشتریان خود ارائه کنید ، در ابتدا باید در نوینو پرداخت یک لینک پرداخت شخصی ایجاد کنید . ما در مقاله درگاه پرداخت شخصی یا لینک پرداخت چیست ؟ چه کاربردی در فروش دارد ؟ روش ایجاد لینک پرداخت شخصی را آموزش دادیم ، اما به صورت خلاصه وار در ادامه روش ثبت لینک را آموزش خواهیم داد . با ما در نوینو پرداخت همراه باشید .

۱ ) در نوینو پرداخت حساب کاربری ایجاد کنید و آن را فعال نمائید .

۲ ) وارد حساب کاربری فعال خود شوید .

۳ ) از منوی سمت راست گزینه درگاه های پرداخت>ثبت درگاه پرداخت جدید را انتخاب کنید .

۴ ) اطلاعات خواسته شده از جمله شماره تماس و پشیتبانی را وارد کنید .

 

۵ ) بر روی دکمه سبز رنگ درخواست ثبت و ایجاد لینک پرداخت کلیک کنید .

روش های افزودن درگاه پرداخت به اینستاگرام

حال که دریافتیم که چگونه یک درگاه پرداخت اینستاگرام ایجاد کنیم باید بدانیم که چگونه آن را به مشتریان خود ارائه کنیم . روش های متعددی هستند ، برای مثال ارسال لینک پرداخت به صورت پیامکی به شماره تماس مشتری می تواند یک روش بهینه باشد . امکان قرار دادن لینک در اینستاگرام که قابلیت کلیک کردن نیز داشته باشد محدود است، به همین دلیل شما نمی‌توانید برای هر پست/محصول لینک پرداخت آن را در کپشن قرار دهید. بنابر این بهتر است از روش های علمی و عقلانی که در بستر اینستاگرام وجود دارند را استفاده کنیم . به سه روش زیر بهتر است ، لینک پرداخت را به دست مشتریان خود برسانیم .

۱) قرار دادن لینک پرداخت در بیوگرافی (Biography)

لینک پرداخت را در قسمت بیوگرافی پیج قرار دهید و از مشتری بخواهید مبلغ مورد و توضیحات لازم را قبل از پرداخت انجام دهد. اگر قیمت خدمات ثابت یا فروش ویژه دارید، در زمان ساخت لینک پرداخت قیمت و توضیحات مناسب را درج کنید و مشتری را به سمت لینک بیوگرافی هدایت کنید.

۲) قرار دادن لینک پرداخت در استوری (Story)

امکان قرار دادن لینک در استوری وجود دارد و زمانی این قابلیت برای شما فعال می‌شود که دارای ۱۰,۰۰۰ فالوور باشید. با معرفی محصول و قرار دادن لینک پرداخت در استوری، مشتری را به خرید آنلاین محصول هدایت می‌کنید.

۳) ارسال لینک پرداخت اینستاگرامی در دایرکت (Direct)

 

گاهی تعداد محصولات زیاد هستند و شما می‌خواهید برای هر کدام دارای لینک پرداخت مجزا باشید، برای استفاده از درگاه در این شرایط، در پنل اختصاصی خود برای محصول لینک پرداخت با توضیحات، قیمت بصورت مجزا ایجاد کنید و سپس برای هر مشتری لینک مناسب را بصورت دایرکت ارسال نمایید.

افزودن و ثبت درگاه چگونه باعث افزایش اعتماد مشتریان و افزایش فروش شما می شود ؟

نوینو پرداخت ، به دستور بانک مرکزی و شاپرک و به منظور جلوگیری از کلاه‌برداری و افزایش امنیت، کسب و کارها و افرادی که درخواست درگاه می‌دهند را احراز هویت می‌کنند. بدین صورت اطلاعات هویتی، مجوزهای لازم، نوع کسب و کار و.. مورد بررسی قرار می‌گیرند. بنابراین اگر شخصی با نام کسب و کار و یا مشخصات شخصی خود دارای درگاه باشد، احراز هویت خود را انجام داده و اطلاعات مربوط به کسب و کارش برای پیگیری تراکنش‌‌های انجام شده وجود دارد .

بله ، لینک پرداخت اینستاگرامی نوینو پرداخت را می توان در سایر شبکه های اجتماعی قرار داد . حتی می توان این لینک را برای مشتریان خود پیامک نمود .

همه افرادی که در نوینو پرداخت بتوانند حساب کاربری ایجاد کنند ، می توانند برای فروشگاه اینستاگرامی خود نیز درگاه پرداخت ایجاد کنند .

پس از آن که حساب کاربری شما تایید و فعال شود و شما اقدام به ساخت و ثبت درگاه کنید زمانی کمتر از حدود 1 ساعت لازم است تا ما بتوانید از درگاه خود استفاده کنید .

ثبت درگاه پرداخت بانکی

ارائه و ثبت درگاه پرداخت مستقیم بانکی در کمتر از 6 ساعت با کمترین کارمزد بین رقبا و کامل ترین مستندات و افزونه ها پیاده سازی فنی .

مشارکت در سود درگاه پرداخت

با معرفی درگاه نوینو پرداخت به سایر پذیرندگان و دوستان  خود در سود حاصل از کارمزد تراکنش های آنها تا سقف 25 درصد سهیم باشید.

کمترین کارمزد شبکه پرداخت

در راستای جلب رضایت پذیرندگان و مشتری مداری نوینو پرداخت کارمزد درگاه پرداخت خود را به نیم درصد تا سقف 1000 تومان کاهش داد.