سامانه جامع خدمات مالی آوا

با استفاده از اپلیکیشن آوا می‌توان علاوه بر دسترسی به کیف پول امن و قابل اتکاء از سرویس های دیگر مانند کارت به کارت، خرید شارژ، بسته اینترنت، پرداخت قبوض، پرداخت خلافی خودرو، طرح ترافیک، عوارض سالیانه خودرو، عوارض آزادراه، خرید انواع بیمه به صورت اقساطی، خرید بلیط اتوبوس، هواپیما، رزرو هتل و مهمتر از همه که در کانون توجه پذیرندگان قرار دارد پرداخت از طریق فناوری QR بهره برد. از طریق ذیل با نصب برنامه آوا همین حالا می توانید به جمع خانواده بزرگ ما بپیوندید.

بیشتر بدانید

آوا | تحقق جامعه ی غیرنقدی

آوا سامانه جامع خدمات مالی، بانکی و شهری همواره می کوشد تا از طریق ارائه خدمات فناورانه و نوآورانه در صنعت پرداخت الکترونیک رضایت جامعه کاربران را جلب نمائید. با استفاده از اپلیکیشن آوا می‌توان علاوه بر دسترسی به کیف پول امن و قابل اتکاء از سرویس های دیگر مانند کارت به کارت، خرید شارژ، بسته اینترنت، پرداخت قبوض، پرداخت خلافی خودرو، طرح ترافیک، عوارض سالیانه خودرو، عوارض آزادراه، خرید انواع بیمه به صورت اقساطی، خرید بلیط اتوبوس، هواپیما، رزرو هتل و مهمتر از همه که در کانون توجه پذیرندگان قرار دارد پرداخت از طریق فناوری QR بهره برد. از طریق ذیل با نصب برنامه آوا همین حالا می توانید به جمع خانواده بزرگ ما بپیوندید.


این سازمان ها و شرکت ها در همکاری با نوینو به شما کمک می کنند تا بتوانید از خدمات نوینو در صنعت پرداخت الکترونیک به صورت امن بهره مند شوید.