اگر قرار باشد که مشتری یا فردی مبلغی بابت نوعی کالا یا خدماتی به حساب شما واریز کند اولین راهی که به فکر شما خطور کند چه راه و روش می تواند باشد؟ کارت به کارت؟ انتقال وجه از طریق شبکه شبا؟ همه این روش های پرداخت به فروشگاه ها بسیار خوب و مفید هستند اما یک سری محدودیت در میزان انتقال وجه و یا سرعت کار دارند. ساخت درگاه پرداخت شخصی یا همان لینک پرداخت شخصی به شما کمک می کند تا بهترین حالت را تجربه کنید.

درگاه پرداخت شخصی چیست؟

در مقاله های قبلی با معنی و مفهوم درگاه پرداخت و مزایا و کاربرد های آن آشنا شدیم. یکی از انواع استفاده درگاه ها، درگاه پرداخت شخصی است. اما این درگاه چیست و چگونه عمل می کند؟ این درگاه در قالب یک لینک قابل انتشار است که شما می توانید آن را در بستر های مختلف برای افراد مد نظر ارسال کنید.

درگاه پرداخت شخصی علاوه بر اینکه خدماتی را برای سایت ها دارد برای کاربرد های خارج از سایت نیز کاربرد دارد. اگر کسب و کار شما گسترده است و درشبکه های اجتماعی نیز فعالیت دارید میتوانید همان جا مبالغ خود رادریافت کنید. حتی بدون اینکه کاربران را برای ثبت سفارش به سایت خود ارجاع دهید. پس برای ثبت نام با ما همراه باشید.

لینک پرداخت نوینو پی چیست؟ 

لینک پرداخت امکانی است که از ساخت درگاه پرداخت شخصی در نوینو پی دریافت خواهید کرد. که در ادامه با مراحل ساخت و کار با آن به صورت آنلاین بیشتر آشنا خواهید شد.

زمانی که فرد پرداخت کننده، بر روی لینک پرداخت کلیک کند، در مرورگر دستگاه خود ( می تواند انواع لپ تاپ یا گوشی های تلفن همراه باشد) یک صفحه پرداخت برای کاربر نمایش داده می شود. و اطلاعاتی نظیر مبلغ، نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس ایمیل و توضیحات را از کاربر درخواست می کند. 

زمانی که کاربر اطلاعات خواسته شده را وارد کرد باید روی دکمه ی پرداخت کلیک کند. بعد از کلیک روی دکمه پرداخت صفحه درگاه بانکی برای کاربر نمایش داده می شود. کاربر در صورتی که عملیات پرداخت را با موفقیت انجام دهد، مبلغ پرداخت شده به کیف پول کاربر دریافت کننده در پنل حساب کاربری نوینو پرداخت، افزوده می شود.

کاربر صاحب درگاه پرداخت شخصی می تواند از طریق پنل کاربری خود اقدام به تسویه حساب کند.

مزایای ساخت صفحه پرداخت شخصی

اما کاربرد های ساخت درگاه پرداخت شخصی حتما تا کنون با وضعیتی مواجه شده اید فردی که قرار است مبلغی را به حساب شما واریز کند دچار برخی از محدودیت ها باشد. مثلا فرد مقابل شما دارای محدودیت در واریز وجه به صورت کارت به کارت (سقف واریز کارت به کات) باشد و یا به علت فعال نبودن رمز دوم نتواند از طریق همراه بانک ها و یا اپلیکیشن های مختلف به حساب شما مبلغی را واریز کند. و یا حتی امکان حضور در عابر بانک ها و یا بانک ها را برای واریز پول به حساب وجود نداشته باشد.

در این صورت این سوال پیش می آید که آیا روشی امن و سریع برای اینکه فردی مبلغ مد نظر شما را در اسرع وقت و با امنیت کامل به حساب شما واریز کند؟ بله، این امکام وجود دارد. شما از طریق درگاه های پرداخت شخصی می توانید این محدودیت ها را برای مشتریان خود و یا افرادی که به هر جهت باید مبلغی را به حساب شما واریز کنند از بین ببرید.

کاربرد درگاه پرداخت شخصی (لینک پرداخت)

درلیست زیر به صورت موردی به سایر کاربرد های قابل لمس لینک پرداخت شخصی اشاره می کنیم که افراد می توانند در موارد زیر و سایر موارد مشابه از طریق لینک پرداخت شخصی به حساب شما مبلغ مد نظر را واریز کنند:

 1. هزینه کلاس خصوصی
 2. شارژ ساختمان
 3. کرایه تاکسی
 4. پرداخت در سوپرمارکت و تره بار
 5. دریافت مبلغ وام کالا
 6. جمع آوری هزینه سفر دست جمعی
 7. استفاده در جمع آوری کمک های مالی برای فقرا و امثالهم
 8. به کار بردن در شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مختلف
 9. و …

دریافت درگاه پرداخت شخصی نوینو پی

نوینو پی، به عنوان ارائه دهنده بهترین درگاه پرداخت و پرداخت یار رسمی بانک مرکزی، امن ترین، قوی ترین، و سریع ترین لینک شخصی را به شما ارائه می کند. جهت دریافت لینک درگاه پرداخت شخصی ، ابتدا لازم است که شما در نوینو پرداخت یک حساب کاربری فعال داشته باشید . برای این کار از طریق دکمه زیر می توانید وارد صفحه ایجاد حساب کاربری در نوینو پرداخت شوید ، در صورتی که حساب کاربری فعال دارید نیز می توانید از طریق دکمه زیر وارد صفحه ورود به پنل کاربری شوید.

پس از ورود به پنل کاربری نوینو پرداخت از منوی سمت راست گزینه درگاه های پرداخت و سپس زیر منوی ایجاد درگاه را انتخاب کنید. موارد خواسته شده را طبق فرم زیر وارد کنید. سپس بر روی دکمه سبز رنگ ثبت درخواست در انتهای صفحه کلیک کنید. لازم به ذکر است که حتما از قبل باید نسبت به دریافت کد رهگیری مالیاتی را دریافت کرده باشید.

صفحه ورود به حساب کاربری درگاه پرداخت نوینو
درگاه پرداخت شخصی
ساخت حساب کاربری درگاه پرداخت نوینو
درگاه پرداخت شخصی ثبت شده
ساخت درگاه پرداخت شخصی
صفحه نمایش درگاه های پرداخت ثبت شده در نوینو
صفحه ساخت درگاه پرداخت شخصی در نوینو
فرم درخواست ساخت درگاه پرداخت شخصی

مزایای ثبت درگاه پرداخت شخصی؟

از مهم ترین مزایای ساخت درگاه (لینک) پرداخت شخصی در نوینو پرداخت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • واریز وجه تا سقف ۵۰ میلیون تومان
 • بررسی آنی موفق/ناموفق بودن انتقال وجه
 • امکان ساخت درگاه پرداخت شخصی به تعداد نا محدود
 • درخواست تسویه روزانه به تعداد نا محدود
 • کمترین هزینه کارمزد ( نیم الی یک درصد)
 • کارمزد کمتر از کارت به کارت

نوینو پی بهترین درگاه پرداخت شخصی رایگان

نوینو پی به این علت بهترین درگاه پرداخت شخصی است که در اسرع وقت لینک پرداخت را به صورت رایگان تولید میکند. پس از دریافت مبالغ پذیرندگان در سریعترین زمان ممکن درآمد شخص به حساب بانکی آن واریز میگردد. نوینو پی برای ساخت درگاه بانک نیاز به افتتاح حساب از همان بانک نیست و تسویه حساب به دیگر حساب های بانکی نیز انجام میشود.

تفاوت درگاه پرداخت شخصی با مستقیم و واسط

درگاه پرداخت مستقیم قابلیت پیاد سازی بر روی سایت ها را دارد و توسط افزونه ها و کد نویسی به سایت متصل میشوند. امام درگاه های لینک پرداخت شخصی از طریق اشتراک گذاری لینک قایبلت های پرداخت را فراهم میکند. درگاه پرداخت واسط نیز مانند درگاه مستقیم برو روی وبسایت های دارای دامنه قابلیت سرویس دهی دارد. که در نوع واسط درگاه با نام شرکت سرویس دهنده صادر میشود.

در حالت کلی درگاه مستقیم و واسط تنها برو روی سایت های دارای دامنه قابل ارائه می باشد. اما درگاه شخصی را را پس از دریافت میتوان در شبکه های اجتماعی و حتی به صورت پیامک به اشتراک گذاشت.

کارمزد درگاه پرداخت شخصی

همانطور که اطلاع دارید مبلغی به عنوان کارمزد بر روی تمامی تراکنش ها لحاظ میشود. مقدار این کارمزد در درگاه های شخصی بسته به انتخاب و نوع خدمات متفاوت می باشد. این مبلغ به صورت پایه برو روی درگاه های صفحه پرداخت شخصی نوینو پی 1 درصد تا سقف 2 هزارتومان میباشد.

کارمزد های نوینو پی تقریبا منصفانه ترین کارمزد در بین سایر ارائه دهندگان خدمات درگاه پرداخت میباشد. 

اتصال درگاه پرداخت شخصی نوینو به سامانه های اینترنتی

همواره امنیت، معتبر بودن، سریع بودن و صد البته قابل اعتماد بودن برای همه آحاد مردم فاکتور هایی است که در موقع خرید و یا در کل واریز وجه و به ویژه امنیت صفحه شخصی پرداخت مد نظر است. جالب است بدانید که نوینو پرداخت با شرکت هایی در حال هم کاری است که همه مردم ما به معتبر و مورد اعتماد بودن آن ها هیچ شکی ندارند و در امر انجام تراکنش ها با ما همکاری دارند. شرکت هایی که نوینو پی با آن ها همکاری دارند عبارت اند از : به پرداخت ملت ، ایران کیش ، پرداخت الکترونیک سامان

یکی از انواع درگاه پرداخت است که به کاربران و مشتریان شما و سایر افراد این امکان را می دهد تا بدون محدودیت های سایر روش های پرداختی از قبیل کارت به کارت و … به حساب شما مبلغی را واریز کنند.

ساخت این نوع درگاه در صورتی که شما در نوینو پرداخت حساب کاربری فعال داشته باشید در مدت زمانی کمتر از 5 دقیقه امکان پذیر است .

 • واریز وجه تا سقف ۵۰ میلیون تومان
 • بررسی آنی موفق/ناموفق بودن انتقال وجه
 • امکان ساخت درگاه پرداخت شخصی به تعداد نا محدود
 • درخواست تسویه روزانه به تعداد نا محدود
 • کمترین هزینه کارمزد ( نیم الی یک درصد)
 • کارمزد کمتر از کارت به کارت