اگر قرار باشد که مشتری یا فردی مبلغی بابت نوعی کالا یا خدماتی به حساب شما واریز کند اولین راهی که به فکر شما خطور کند چه راه و روش می تواند باشد ؟ کارت به کارت ؟ انتقال وجه از طریق شبکه شبا ؟ همه این روش ها بسیار خوب و مفید هستند اما یک سری محدودیت در میزان انتقال وجه و یا سرعت کار دارند .درگاه پرداخت شخصی یا همان لینک پرداخت شخصی به شما کمک می کند تا بهترین حالت را تجربه کنید.

آشنایی با درگاه پرداخت شخصی (لینک پرداخت)

در مقاله های قبلی با معنی و مفهوم درگاه پرداخت و مزایا و کاربرد های آن آشنا شدیم . یکی از انواع استفاده درگاه ها ، درگاه پرداخت شخصی است . اما این درگاه چیست و چگونه عمل می کند ؟ این درگاه در قالب یک لینک قابل انتشار است که شما می توانید آن را در بستر های مختلف برای افراد مد نظر ارسال کنید . 

زمانی که فرد پرداخت کننده ، بر روی لینک پرداخت کلیک کند ، در مرورگر دستگاه خود ( می تواند انواع لپ تاپ یا گوشی های تلفن همراه باشد) یک صفحه پرداخت برای کاربر نمایش داده می شود. و اطلاعاتی نظیر مبلغ ، نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، آدرس ایمیل و توضیحات را از کاربر درخواست می کند . زمانی که کاربر اطلاعات خواسته شده را وارد کرد باید روی دکمه ی پرداخت کلیک کند . بعد از کلیک روی دکمه پرداخت صفحه درگاه بانکی برای کاربر نمایش داده می شود. کاربر در صورتی که عملیات پرداخت را با موفقیت انجام دهد ، مبلغ پرداخت شده به کیف پول کاربر دریافت کننده در پنل حساب کاربری نوینو پرداخت ، افزوده می شود.

کاربر صاحب درگاه پرداخت شخصی می تواند از طریق پنل کاربری خود اقدام به تسویه حساب کند

درگاه پرداخت شخصی چه کاربرد هایی دارد ؟

حتما تا کنون با وضعیتی مواجه شده اید فردی که قرار است مبلغی را به حساب شما واریز کند دچار برخی از محدودیت ها باشد . مثلا فرد مقابل شما دارای محدودیت در واریز وجه به صورت کارت به کارت (سقف واریز کارت به کات) باشد و یا به علت فعال نبودن رمز دوم نتواند از طریق همراه بانک ها و یا اپلیکیشن های مختلف به حساب شما مبلغی را واریز کند . و یا حتی امکان حضور در عابر بانک ها و یا بانک ها را برای واریز پول به حساب وجود نداشته باشد .

در این صورت این سوال پیش می آید که آیا روشی امن و سریع برای اینکه فردی مبلغ مد نظر شما را در اسرع وقت و با امنیت کامل به حساب شما واریز کند ؟ بله ، این امکام وجود دارد . شما از طریق درگاه های پرداخت شخصی می توانید این محدودیت ها را برای مشتریان خود و یا افرادی که به هر جهت باید مبلغی را به حساب شما واریز کنند از بین ببرید .

درلیست زیر به صورت موردی به سایر کاربرد های قابل لمس لینک پرداخت شخصی اشاره می کنیم که افراد می توانند در موارد زیر و سایر موارد مشابه از طریق لینک پرداخت شخصی به حساب شما مبلغ مد نظر را واریز کنند :

 1. هزینه کلاس خصوصی
 2. شارژ ساختمان
 3. کرایه تاکسی
 4. پرداخت در سوپرمارکت و تره بار
 5. دریافت مبلغ وام کالا
 6. جمع آوری هزینه سفر دست جمعی
 7. استفاده در جمع آوری کمک های مالی برای فقرا و امثالهم
 8. به کار بردن در شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مختلف
 9. و …

ساخت درگاه پرداخت شخصی در نوینو پی

نوینو پرداخت ، به عنوان ارائه دهنده سریع ترین درگاه های پرداخت و پرداخت یار رسمی بانک مرکزی بهترین ، امن ترین ، قوی ترین، و سریع ترین لینک شخصی را به شما ارائه می کند . جهت ساخت لینک پرداخت شخصی ، ابتدا لازم است که شما در نوینو پرداخت یک حساب کاربری فعال داشته باشید . برای این کار از طریق دکمه زیر می توانید وارد صفحه ایجاد حساب کاربری در نوینو پرداخت شوید ، در صورتی که حساب کاربری فعال دارید نیز می توانید از طریق دکمه زیر وارد صفحه ورود به پنل کاربری شوید.

پس از ورود به پنل کاربری نوینو پرداخت از منوی سمت راست گزینه درگاه های پرداخت و سپس زیر منوی ایجاد درگاه را انتخاب کنید . موارد خواسته شده را طبق فرم زیر وارد کنید . سپس بر روی دکمه سبز رنگ ثبت درخواست در انتهای صفحه کلیک کنید . لازم به ذکر است که حتما از قبل باید کد ۱۰ رقمی امور مالیاتی را دریافت کرده باشید.

صفحه ورود به حساب کاربری درگاه پرداخت نوینو
صفحه ورود به حساب کاربری
ساخت حساب کاربری درگاه پرداخت نوینو
صفحه ساخت حساب کاربری
صفحه ساخت درگاه پرداخت شخصی در نوینو
فرم درخواست ساخت درگاه پرداخت شخصی
ساخت درگاه پرداخت شخصی
صفحه نمایش درگاه های پرداخت ثبت شده در نوینو

ساخت لینک پرداخت شخصی در نوینو پرداخت چه مزایایی دارد؟

از مهم ترین مزایای ساخت درگاه (لینک) پرداخت شخصی در نوینو پرداخت می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • واریز وجه تا سقف ۵۰ میلیون تومان
 • بررسی آنی موفق/ناموفق بودن انتقال وجه
 • امکان ساخت درگاه پرداخت شخصی به تعداد نا محدود
 • درخواست تسویه روزانه به تعداد نا محدود
 • کمترین هزینه کارمزد ( نیم الی یک درصد)
 • کارمزد کمتر از کارت به کارت

لینک پرداخت شخصی در نوینو پرداخت به چه سامانه هایی متصل می شود ؟

همواره امنیت ، معتبر بودن ، سریع بودن و صد البته قابل اعتماد بودن برای همه آحاد مردم فاکتور هایی است که در موقع خرید و یا در کل واریز وجه و به ویژه امنیت صفحه شخصی پرداخت مد نظر است . جالب است بدانید که نوینو پرداخت با شرکت هایی در حال هم کاری است که همه مردم ما به معتبر و مورد اعتماد بودن آن ها هیچ شکی ندارند و در امر انجام تراکنش ها با ما همکاری دارند . دو شرکتی که نوینو پی با آن ها همکاری دارند عبارت اند از :

یکی از انواع درگاه پرداخت است که به کاربران و مشتریان شما و سایر افراد این امکان را می دهد تا بدون محدودیت های سایر روش های پرداختی از قبیل کارت به کارت و … به حساب شما مبلغی را واریز کنند.

ساخت این نوع درگاه در صورتی که شما در نوینو پرداخت حساب کاربری فعال داشته باشید در مدت زمانی کمتر از 5 دقیقه امکان پذیر است .

 • واریز وجه تا سقف ۵۰ میلیون تومان
 • بررسی آنی موفق/ناموفق بودن انتقال وجه
 • امکان ساخت درگاه پرداخت شخصی به تعداد نا محدود
 • درخواست تسویه روزانه به تعداد نا محدود
 • کمترین هزینه کارمزد ( نیم الی یک درصد)
 • کارمزد کمتر از کارت به کارت

ثبت درگاه پرداخت بانکی

ارائه و ثبت درگاه پرداخت مستقیم بانکی در کمتر از 6 ساعت با کمترین کارمزد بین رقبا و کامل ترین مستندات و افزونه ها پیاده سازی فنی .

مشارکت در سود درگاه پرداخت

با معرفی درگاه نوینو پرداخت به سایر پذیرندگان و دوستان  خود در سود حاصل از کارمزد تراکنش های آنها تا سقف 25 درصد سهیم باشید.

کمترین کارمزد شبکه پرداخت

در راستای جلب رضایت پذیرندگان و مشتری مداری نوینو پرداخت کارمزد درگاه پرداخت خود را به نیم درصد تا سقف 1000 تومان کاهش داد.