زمان مطالعه: 4 دقیقه
Rate this post

یکی از روش های پرداخت هزینه خیریه برای جمع آوری کمک های مردمی استفاده از درگاه پرداخت آنلاین خیریه است.
جمع آوری کمک های مردمی نیازمند استفاده از روش های گوناگونی است. در این مطلب قصد داریم به بررسی گرفتن درگاه پرداخت خیریه با پنل بپردازیم. لطفا تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.
دریافت این نوع خدمات نیز مانند ساخت درگاه حمایت مالی روند هایی دارد که در ادامه کامل توضیح داده میشود.که این پایانه های خیریه از طریق درگاه پرداخت نوینو پی امکان پذیر خواهد بود.

درگاه پرداخت خیریه چیست؟

به طور کلی درگاه پرداخت اینترنتی به منظور پرداخت های آنلاین و انجام تراکنش های مختلف طراحی شده است. با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی این روش جایگزین مناسبی برای پرداخت های حضوری و نقدی شده است.
یعنی با استفاده از درگاه پرداخت افراد می توانند وارد یک فروشگاه اینترنتی شده و به صورت آنلاین خرید کنند.

حال ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که منظور از درگاه پرداخت خیریه چیست؟
یا این که چگونه می توان کمک های مربوط به خیریه را به صورت غیر حضوری پرداخت نمود؟
درگاه پرداخت خیریه یکی از روش های موثر جهت جمع آوری کمک های نقدی مردم است.
در واقع درگاه پرداخت نوعی درگاه پرداخت شخصی است که سبب سهولت پرداخت خیرین خواهد شد. با استفاده از این روش خیرین دیگر نیازی به طی پروسه طولانی پرداخت ندارند.
از دیگر مزایای این روش می توان به عدم نیاز به ارسال اطلاعات بانکی برای چندین نفر توسط پذیرفتگان اشاره کرد.
اگر شما نیز به عنوان خیر یا متصدی خیریه قصد کمک دارید روش درگاه پرداخت بهترین انتخاب است.
با انتخاب این روش می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین کمک های مردمی را جمع آوری کنید. این روش نه تنها برای خیرین بلکه برای پذیرندگان آن نیز دارای مزایای بسیاری است.
از جمله مزایای آن برای خیرین پرداخت آسان تر، صرفه جویی در زمان و عدم نیاز به طی پروسه طولانی است. هم چنین از جمله مزایای آن برای پذیرندگان عدم نیاز به ارسال مدارک برای افراد مختلف و صرفه جویی در زمان است.

مراحل دریافت درگاه پرداخت خیریه؟

جهت گرفتن درگاه پرداخت خیریه مراحل زیر را دنبال کنید:
۱_ در مرحله اول باید در سایت شرکت ارائه کننده لینک پرداخت یعنی نوینو پی ثبت نام کنید. اگر متصدیان خیریه از شما لینک پرداخت بخواهد بدون ثبت نام کردن قادر به ارائه آن نخواهید بود.
بنابراین پیش از هر چیزی در لینک شرکت مورد نظر ثبت نام کنید.
احراز هویت ثبت نام
لازم به ذکر است در هنگام ثبت نام مرحله ای به نام احراز هویت وجود دارد. در این مرحله شما باید با ارائه مدارک خواسته شده هویت خود را برای شرکت به اثبات برسانید. پس از پایان این مراحل و آپلود تصویر شما ثبت نام شما انجام خواهد شد.
شرایط لینک پرداخت واسط برای امور خیریه
در مرحله بعد مدارک ارسال شده توسط کاربر به وسیله کارشناسان شرکت بررسی می شود. پس از بررسی کامل این مدارک تایید یا عدم تایید ثبت نام توسط کارشناسان تشخیص داده می شود.
پس از تایید مدارک شما توسط کارشناسان شما باید نسبت به ساخت درگاه شخصی اقدام نمایید.

لینک پرداخت

درگاه خیریه با لینک شخصی نوینو پی

بعد از ساخت لینک پرداخت توسط کاربر به مجموعه اعضای خیریه ارسال می شود. اعضای خیریه از طریق دریافت این لینک کمک های مردمی را از سوی خیرین جمع آوری کرده و به دست نیازمندان می رسانند.
لازم به ذکر است که مراحل دریافت لینک پرداخت بسیار ساده است. افرادی که در خیریه کار می کنند و با خیرین در ارتباط هستند می توانند آن را در اختیار افراد نیکوکار مورد اعتماد قرار دهند.
انجام این کار سبب افزایش سرعت در جمع آوری کمک های مردمی می شود.
برای پشتیبانی بیشتر و سوالات در مورد چگونگی نصب یا توضیحات بیشتر فنی، وبسرویس ها، چگونگی انجام وریفای تراکنش پرداخت و.. میتوانید با کارشناسان نوینو پی در ارتباط باشید.

پرداخت غیر حضوری

بر اساس توصیه های دینی صدقه یکی از کارهای نیک است که سبب طولانی شدن عمر می شود. با توجه به روی کار آمدن اینترنت و گسترش روش های پرداخت امروزه از روش‌های گوناگونی برای پرداخت صدقه استفاده می شود.
از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
پرداخت با USSD
در این روش کد های USSD طراحی شده اند که کاربر با شماره گیری آن قادر به پرداخت صدقه خواهد بود.
پرداخت با دستگاه خودپرداز ATM
به طور معمول یکی از گزینه های دستگاه خودپرداز کمک به نیازمندان است‌. شما می توانید با انتخاب این گزینه مبلغی‌که به عنوان صدقه در نظر گرفته اید را پرداخت کنید.
پرداخت با دستگاه پوز POS
مراقب کلاهبرداران اینترنتی و روش های سرقت اطلاعات کارت خود باشید. برای پرداخت خیریه از طریق روش های اینترنتی حتما آدرس اینترنتی را چک کنید.
زیرا امروزه خیلی از سارقان حرفه ای از طریق درگاه های پرداخت جعلی که فیشینگ خوانده میشود اقدام به سوء استفاده از کارت های بانکی افراد میکنند.

دریافت درگاه پرداخت خیریه واسط

درگاه های پرداخت الکترونیکی که به صورت واسط امروزه به جای صندوق صدقه های موجود در عموم دستگاه های پوز برای پرداخت صدقه طراحی شده اند.
در این دستگاه ها با انتخاب بخش کمک های خیریه و وارد کردن رمز عابر بانک می توانید صدقه خود را پرداخت کنید.
درگاه پرداخت واسط از طریق فرم این امکان را به کاربر می دهد تا اطلاعات خود را هنگام پرداخت وارد نماید.
پرداخت با اپلیکیشن
امروزه برنامه های زیادی طراحی شده اند که در کنار سایر خدمات گزینه ای با عنوان کمک به نیازمندان را اضافه کرده اند.
با استفاده از این اپلیکیشن ها می توانید نسبت به پرداخت صدقات خود اقدام کنید. مانند اپلیکیشن که خدمات پرداخت به خیریه ها را نیز فراهم کرده است.
پرداخت با درگاه پرداخت خیریه
همان گونه که گفته شد درگاه پرداخت خیریه بستری جهت پرداخت سریع تر و راحت تر است. در این روش خیرین از موسسه مورد نظر لینک دریافت کرده و می توانند کمک های خود را به آن ارسال کنند.

لینک موسسه های خیریه آنلاین

امروزه موسسه های زیادی جهت کمک رسانی به افراد نیازمند طراحی شده اند. در این میان برخی از این موسسه های خیریه در کار خود موفق تر بوده و به صورت انلاین نیز کمک رسانی می کنند.
از جمله موسسات خیریه معتبر که به صورت آنلاین نیز فعالیت دارند می توان به موارد زیر اشاره کرد:
موسسه نیکان ماموت
این موسسه در زمینه تهیه مایحتاج، دارو، مسکن، تجهیزات پزشکی، حمایت تحصیلی، شغلی و … فعالیت می کند.
موسسه بهنام دهش پور
اصلی ترین حوزه فعالیت این موسسه حمایت از کودکان سرطانی و تامین داروهای مورد نیاز آن ها است. این موسسه با کمک به کودکان سرطانی و تامین داروهای کودکان بی بضاعت مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.
موسسه مهرانه زنجان
این مجموعه نیز در زمینه کمک به بیماران سرطانی فعالیت می کند و مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.
از جمله دیگر موسسات خیریه معتبر که برای پرداخت کمک های خود می توانید به آن ها اعتماد کنید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نیکوکاران شریف
  • کهریزک
  • مهرگیتی
  • همت
  • محک

بله برای دریافت هر نوع درگاه آنلاین پذیرنده ملزم به دریافت نماد اعتماد از سازمان مربوطه است.

بله ساخت درگاه پرداخت برای موسسه های خیریه رایگان و هیچگونه کارمزد و مالیاتی اخذ نمیشود.