گرفتن درگاه پرداخت خیریه با پنل

جمع آوری کمک های مردمی نیازمند استفاده از روش های گوناگونی است. یکی از روش های پرداخت خیریه و جمع آوری کمک های مردمی استفاده از درگاه پرداخت با پنل است. در این مطلب قصد داریم به بررسی گرفتن درگاه پرداخت خیریه با پنل بپردازیم. لطفا تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. دریافت این نوع خدمات نیز مانند ساخت درگاه حمایت مالی روند هایی دارد که در ادامه کامل توضیح داده میشود.که این پایانه های خیریه از طریق ساخت درگاه پرداخت شخصی در نوینو پی امکان پذیر خواهد بود.

درگاه پرداخت خیریه چیست؟

به طور کلی درگاه پرداخت اینترنتی به منظور پرداخت های آنلاین و انجام تراکنش های مختلف طراحی شده است. با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی این روش جایگزین مناسبی برای پرداخت های حضوری و نقدی شده است. یعنی با استفاده از درگاه پرداخت افراد می توانند وارد یک فروشگاه اینترنتی شده و به صورت آنلاین خرید کنند. حال ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که منظور از درگاه پرداخت خیریه چیست؟ یا این که چگونه می توان کمک های مربوط به خیریه را به صورت غیر حضوری پرداخت نمود؟ درگاه پرداخت خیریه یکی از روش های موثر جهت جمع آوری کمک های نقدی مردم است. در واقع درگاه پرداخت نوعی سامانه و بستر الکترونیکی است که سبب سهولت پرداخت خیرین خواهد شد. با استفاده از این روش خیرین دیگر نیازی به طی پروسه طولانی پرداخت ندارند. از دیگر مزایای این روش می توان به عدم نیاز به ارسال اطلاعات بانکی برای چندین نفر توسط پذیرفتگان اشاره کرد. اگر شما نیز به عنوان خیر یا متصدی خیریه قصد کمک دارید روش درگاه پرداخت بهترین انتخاب است. با انتخاب این روش می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین کمک های مردمی را جمع آوری کنید. این روش نه تنها برای خیرین بلکه برای پذیرندگان آن نیز دارای مزایای بسیاری است. از جمله مزایای آن برایخیرین پرداخت آسان تر، صرفه جویی در زمان و عدم نیاز به طی پروسه طولانی است. هم چنین از جمله مزایای آن برای پذیرندگان عدم نیاز به ارسال مدارک برای افراد مختلف و صرفه جویی در زمان است.

  چگونه درگاه پرداخت خیریه دریافت کنیم؟

جهت گرفتن درگاه پرداخت خیریه مراحل زیر را دنبال کنید: ۱_ در مرحله اول باید در سایت شرکت ارائه کننده لینک ثبت نام کنید. اگر متصدیان خیریه از شما لینک پرداخت بخواهد بدون ثبت نام کردن قادر به ارائه آن نخواهید بود. بنابراین پیش از هر چیزی در لینک شرکت مورد نظر ثبت نام کنید. ۲_ لازم به ذکر است در هنگام ثبت نام مرحله ای به نام احراز هویت وجود دارد. در این مرحله شما باید با ارائه مدارک خواسته شده هویت خود را برای شرکت به اثبات برسانید. پس از پایان این مراحل و آپلود تصویر شما ثبت نام شما انجام خواهد شد. ۳_ در مرحله بعد مدارک ارسال شده توسط کاربر به وسیله کارشناسان شرکت بررسی می شود. پس از بررسی کامل این مدارک تایید یا عدم تایید ثبت نام توسط کارشناسان تشخیص داده می شود. ۴_ پس از تایید مدارک شما توسط کارشناسان شما باید نسبت به ساخت لینک پرداخت اقدام نمایید. ۵_ پس از ساخت لینک توسط کاربر این لینک به مجموعه اعضای خیریه ارسال می شود. اعضای خیریه از طریق دریافت این لینک کمک های مردمی را از سوی خیرین جمع آوری کرده و به دست نیازمندان می رسانند. ۶_ لازم به ذکر است که مراحل دریافت لینک پرداخت بسیار ساده است. افرادی که در خیریه کار می کنند و با خیرین در ارتباط هستند می توانند آن را در اختیار افراد نیکوکار مورد اعتماد قرار دهند. انجام این کار سبب افزایش سرعت در جمع آوری کمک های مردمی می شود.

روش های پرداخت صدقه و خیریه

بر اساس توصیه های دینی صدقه یکی از کارهای نیک است که سبب طولانی شدن عمر می شود. با توجه به روی کار آمدن اینترنت و گسترش روش های پرداخت امروزه از روش‌های گوناگونی برای پرداخت صدقه استفاده می شود. از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: ۱_ پرداخت با USSD در این روش کد های USSD طراحی شده اند که کاربر با شماره گیری آن قادر به پرداخت صدقه خواهد بود. ۲_پرداخت با دستگاه خودپرداز ATM به طور معمول یکی از گزینه های دستگاه خودپرداز کمک به نیازمندان است‌. شما می توانید با انتخاب این گزینه مبلغی‌که به عنوان صدقه در نظر گرفته اید را پرداخت کنید. ۳_ پرداخت با دستگاه پوز POS

درگاه پرداخت آنلاین خیریه

امروزه به جای صندوق صدقه های موجود در عموم دستگاه های پوز برای پرداخت صدقه طراحی شده اند. در این دستگاه ها با انتخاب بخش کمک های خیریه و وارد کردن رمز عابر بانک می توانید صدقه خود را پرداخت کنید. ۴_ پرداخت با اپلیکیشن امروزه برنامه های زیادی طراحی شده اند که در کنار سایر خدمات گزینه ای با عنوان کمک به نیازمندان را اضافه کرده اند. با استفاده از این اپلیکیشن ها می توانید نسبت به پرداخت صدقات خود اقدام کنید. ۵_ پرداخت با درگاه پرداخت خیریه همان گونه که گفته شد درگاه پرداخت خیریه بستری جهت پرداخت سریع تر و راحت تر است. در این روش خیرین از موسسه مورد نظر لینک دریافت کرده و می توانند کمک های خود را به آن ارسال کنند.

درگاه لینک پرداخت موسسه های خیریه

امروزه موسسه های زیادی جهت کمک رسانی به افراد نیازمند طراحی شده اند. در این میان برخی از این موسسه های خیریه در کار خود موفق تر بوده و به صورت انلاین نیز کمک رسانی می کنند. از جمله موسسات خیریه معتبر که به صورت آنلاین نیز فعالیت دارند می توان به موارد زیر اشاره کرد: ۱_ موسسه نیکان ماموت این موسسه در زمینه تهیه مایحتاج، دارو، مسکن، تجهیزات پزشکی، حمایت تحصیلی، شغلی و … فعالیت می کند. ۲_موسسه بهنام دهش پور اصلی ترین حوزه فعالیت این موسسه حمایت از کودکان سرطانی و تامین داروهای مورد نیاز آن ها است. این موسسه با کمک به کودکان سرطانی و تامین داروهای کودکان بی بضاعت مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. ۳_ موسسه مهرانه زنجان این مجموعه نیز در زمینه کمک به بیماران سرطانی فعالیت می کند و مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. از جمله دیگر موسسات خیریه معتبر که برای پرداخت کمک های خود می توانید به آن ها اعتماد کنید می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • نیکوکاران شریف
  • کهریزک
  • مهرگیتی
  • همت
  • محک

بله برای دریافت هر نوع درگاه پذیرنده ملزم به داشتن نماد اعتماد است.

بله ساخت درگاه پرداخت برای موسسه های خیریه رایگان میباشد.